اپراتورهای پیامکی را بشناسید.

اپراتورهای پیامکی کشور

از اپراتورهای پیامکی فعال در کشور میتوان به سر شماره های زیر اشاره کرد.

سرشماره پیامکی 1000:

امتیاز اپراتوری سر شماره 1000 در اختیار شرکت رهیاب رایانه گستر می‌باشد. این شرکت اولین سر شماره ارسال پیامک انبوه در سطح کشور میباشد.  قراردادهای این شرکت هم بر مبنای محاسبه‌ی دلیوربیس است و هم بر مبنای محاسبه‌ی سندبیس… همچنین خطوط 1000 از 5 رقم شروع و تا 14 رقم موجود است.کاربر میتواند هنگام خرید، شماره ی سفارشی (انتخاب توسط کاربر) یا غیر سفارشی (انتخاب به صورت رندم توسط اپراتور) انتخاب نماید.

قیمت خطوط در این سر شماره براساس تعداد ارقام و سفارشی یا غیر سفارشی بودن، متفاوت می‌باشد.

سرشماره پیامکی 2000:

امتیاز اپراتوری سر شماره 2000 در اختیار شرکت آتیه داده پرداز می‌باشد. این شرکت پر ترافیک‌ترین سرشماره پیامکی در زمان نگارش این مقاله می‌باشد، تمامی قراردادهای این شرکت بر مبنای محاسبه‌ی دلیوربیس است. خطوط 2000 از 5 رقم شروع و تا 14 رقم موجود است. کاربر میتواند هنگام خرید، شماره ی سفارشی (انتخاب توسط کاربر) یا غیر سفارشی (انتخاب به صورت رندم توسط اپراتور) انتخاب نماید.

قیمت خطوط در این سر شماره براساس تعداد ارقام و سفارشی یا غیر سفارشی بودن، متفاوت می‌باشد.

 

سرشماره پیامکی 3000:

امتیاز اپراتوری سر شماره 3000 در اختیار شرکت مرکز گسترش فناوری اطلاعات یا به اختصار مگفا می‌باشد.

این شرکت که تقریبا نیمه دولتیست در زمینه دریافت پیامک بسیار تلاش نموده و ادعایی مبنی بر اینکه قویترین دریافت کننده پیامک بودن در کشور را دارد.قراردادهای این شرکت بر مبنای محاسبه‌ی دلیوربیس و سندبیس است. خطوط 3000 از 5 رقم شروع و تا 14 رقم موجود است. کاربر میتواند هنگام خرید، شماره ی سفارشی (انتخاب توسط کاربر) یا غیر سفارشی (انتخاب به صورت رندم توسط اپراتور) انتخاب نماید.

قیمت خطوط در این سر شماره براساس تعداد ارقام و سفارشی یا غیر سفارشی بودن، متفاوت می‌باشد.

سر شماره 021 – 026:

امتیاز اپراتوری سر شماره 021 – 026 در اختیار شرکت پیام افزار پیک آسا ملقب به آسانک می‌باشد.

این شرکت تنها شرکت پیامکیی است که برای تلفن های ثابت با سر شماره 021 و 026 میتواند امکان ارسال پیامک را فعال نماید. قراردادهای این شرکت بر مبنای محاسبه‌ی دلیوربیس و سندبیس است. خطوط 021 – 026 به دو صورت متناظر(برای مثال شما مالک شماره ثابت 02128423540 هستید، میتوانید درخواست خرید خط پیامکی، دقیقا با همین شماره را داشته باشید) یا غیر متناظر(برای مثال شما خط 021 و 026 ندارید ولی تمایل به استفاده از خدمات آسانک دارید، میتوانید شماره غیر متناظر که به صورت 0210000xxxx می‌باشد را خرید نمایید)شماره های این اپراتور فقط 11 رقم است.

قیمت خطوط در این سر شماره ثابت است.

سر شماره 5000:

امتیاز اپراتوری سر شماره 5000 به صورت زیر است و تعداد ارقام این سر شماره از 5 رقم الی 14 رقم است و هر شرکت که دارنده ی سرشماره بعد از 5000 هست بنابر سیاست های خود قوانین و قیمت های متفاوتی دارد:

50001 – 50009 در اختیار شرکت رهیاب پیام گستران می‌باشد.

50002 – 50005 در اختیار شرکت راهکار سرزمین هوشمند می‌باشد، بعضا این شرکت را به نام اسمارت اس ام اس هم میشناسند.

50004 در اختیار شرکت ارمغان راه طلایی می‌باشد.

سر شماره 9000:

امتیاز اپراتوری سرشماره 9000 در اختیار شرکت آسیاتک می‌باشد که این خطوط به صورت 8 رقمی ارائه میگردند و به صورت سفارشی یا غیرسفارشی قابل خرید هستند که در صورت انتخاب شماره سفارشی، قیمت خط توسط کارشناسان آن شرکت (برحسب رند بودن و …) تعیین میگردد و در صورت انتخاب غیرسفارشی دارای قیمت ثابت میباشد. تمامی خطوط این سر شماره از ابتدای فعالسازی به صورت خدماتی می‌باشند (یعنی امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارد) و امکان ارسال تبلیغات انبوه از این خطوط میسر نمی‌باشد. همچنین جهت فعالسازی این خطوط می‌بایست تعهدنامه تکمیل گردد و جهت تضمین رعایت تعهدنامه سفته در اختیار این شرکت قرار گیرد.

سر شماره 999:

خطوط 9999 درواقع سیمکارت مجازی می‌باشند که به صورت 11 رقم و غیرسفارشی (غیر قابل انتخاب ارقام) ارائه میگردند. دریافت این خطوط نیازمند تکمیل تعهدنامه می‌باشد. و فقط به اشخاص حقوقی با ارائه مدارک شرکت و اشخاص حقیقی که دارای جواز کسب و یا نماد اعتماد الکترونیکی هستند ارائه میگردد. ارایه دهنده این خطوط شرکت کیش سل پارس می‌باشد که ملقب به سامانتل است.

خطوط 9998 درواقع سیمکارت مجازی می‌باشند که به صورت 11 رقم و غیرسفارشی (غیر قابل انتخاب ارقام) ارائه میگردند. دریافت این خطوط نیازمند تکمیل تعهدنامه می‌باشد. ارایه دهنده این خطوط آرین تل می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

محتوا
نقشه کدپستی شیراز

هر کسب‌وکاری برای برندسازی، بازاریابی و رقابت در بازار نیاز به تبلیغات دارد. بخش مهمی هم از این جریان تبلیغاتی شامل جذب مشتری بر اساس

ادامه
نقشه کدپستی کاشان

پنل اس ام اس برای کاشان ابزاری برای تبلیغات پیامکی هدفمند، موثر و زودبازده در این شهر و محله‌های مختلف آن است که در این مقاله

ادامه