ارسال پیامک براساس کدپستی یا منطقه در یزد

اگر احیانا” مشتری کسب و کار شما کم شده و درامد شما نسبت به قبل کاهش یافته، نیازی به دعا افزایش رزق و روزی ندارید! می‌توانید هدفمند به افرادی که در محله مدنظر شما هستند، پیامک تبلیغاتی بفرستید و مشتریانتان را به سرعت افزایش دهید.

یکی از مزایای پنل پیامک افزایش فوری مشتریان است، راهکارهای دیگر مانند چاپ تراکت، بنر، روزنامه و… نمی‌تواند در کوتاه مدت درامد شما را افزایش دهد اما کافی است به افرای که در منطقه مدنظر شما هستند یک پیشنهاد خوب ارسال کنید به سرعت با شما تماس می‌گیرند و می‌توانید فروشتان را سریعا” افزایش دهید.

اگر قصد خرید پنل اس ام اس را دارید می‌توانید صفحه اصلی سایت را مشاهده نمایید و اگر وقت شما برای تبلیغات و افزایش فروش و مشتری محدود است میتوانید از سرویس ارسال پیامک انبوه توسط تیم پشتیبانی ایران رسانک استفاده کنید برای مشاهده بانک شماره موبایل یزد بر اساس کد پستی یا منطقه، با ما در این مقاله همراه باشید.

برای ارسال پیامک بر اساس کدپستی چه اقداماتی لازم است ؟

وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست – ارسال را انتخاب کنید با کلیک روی دکمه ارسال پیامک و افزودن گیرندگان منو مربوط به ارسال پیامک بر اساس کدپستی نمایش داده می شود.

ارسال پیامک تبلیغاتی به تفکیک منطقه یکی از کاربردهای مهم پنل پیامکی است. بر خلاف تصور بسیاری از کاربران، قابلیت ارسال پیامک بر اساس محل زندگی فقط مختص پایتخت یا شهرهای بزرگ نیست و شما در هر شهر دیگری هم که کسب‌وکاری دارید، می‌توانید به راحتی مشتریانتان را بر اساس محل زندگی‌شان پیدا کنید. کد پستی استان یزد امکان ارسال پیامک به تفکیک منطقه را برایتان فراهم کرده که در ادامه این مقاله با زیر و بمش آشنا خواهیم شد.

پنل ارسال اس ام اس چیست؟

پنل ارسال پیامک نرم افزار آنلاین ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق خطوط عمومی و اختصاصی است. کاربران بعد از دریافت پنل از شرکت ایران رسانک با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی می‌توانند وارد محیط کاربری پنل شوند و از ماژول‌های مختلف شروع به ارسال پیامک کنند. کاربران ایران رسانک علاوه‌بر بر ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای می‌توانند بر اساس گروه شغلی یا حتی به تفکیک جنسیت هم برای کاربران ارسال پیامک داشته باشید.

صرفه‌جویی در هزینه + تبلیغات هدفمند در یزد

تبلیغات با هزینه مناسب در استان یزد، هر روز شما را به شکوفایی کسب‌وکارتان نزدیک‌تر میکند. پنل پیامکی با بیش از 80 امکان متنوع بهترین ابزار برای افزایش مشتری است.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان یزد

خب تا اینجا این را می‌دانید که برای شروع ارسال پیامک منطقه‌ای می‌توانید از ماژول کد پستی استان یزد استفاده کنید.

ارسال پیامک هدفمنداین نوع ارسال شامل دو بخش همراه اول و ایرانسل می‌شود و بر اساس رنج کد پستی محله‌های مختلف ارسال را انجام می‌دهد. فرقی ندارد که چه نوع کسب‌وکاری دارید، در هر صورت برای ارسال تبلیغات به تفکیک محل زندگی به این روش ارسال نیاز دارید. به این ترتیب حتی می‌توانید برای بعضی مناطق کد تخفیف اختصاص دهید یا مثلاً ارسال رایگان را فقط به مشتریانی در منطقۀ خودتان اختصاص دهید.

کد پستی همراه اول

برای ارسال پیامک با کد پستی استان یزد مخصوص شماره‌های همراه اول مسیر چندان سختی پیش رو ندارید. اول از همه باید وارد محیط کاربری پنل پیامک شوید. روی گزینه ارسال کلیک کنید تا در صفحه‌ی مورد نظر روی گزینه کدپستی همراه اول کلیک کنید. در صفحۀ جدید چند قسمت دارید که باید به ترتیب کامل کنید.

اول از همه سرشماره‌ای که با آن قصد ارسال پیامک را دارید، انتخاب کنید. یادتان باشد که اگر قصد ارسال لینک دارید با کلیه خطوط سامانه میتوانید ارسال داشته باشید و در این زمینه محدودیتی نداریم.

متن پیامک را بنویسید و سراغ عنوان ارسال بروید. فراموش نکنید که عنوان ارسال باید حتماً کوتاه باشد. نوع ارسال را بین تصادفی و ترتیبی انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید.

در این مرحله باید بدانید که دقیقا برای کدام مناطق قصد ارسال پیامک دارید. رنج کد پستی آن مناطق را در قسمت کدپستی بنویسید. در هر بار می‌توانید ده رنج کدپستی درج کنید که با ویرگول از هم جدا شده‌اند و سپس به مرجله بعدی بروید.

کدپستی ایرانسل

برای ارسال پیامک به تفکیک کد پستی استان یزد مخصوص شماره‌های ایرانسل دوباره باید همین مراحل را طی کنید، با این تفاوت که در قسمت ارسال گزینه کد پستی ایرانسل را انتخاب کنید.

سراغ انمتخاب شرشماره بروید. یادتان باشد که با خطوط خدماتی نمی‌توانید پیامک تبلیغاتی بفرستید. در ضمن اگر می‌خواهید پاسخ مشتری را دریافت کنید، در این قسمت خط اختصاصی خودتان را انتخاب کنید.

متن پیامک را بنویسید.

عنوان ارسال را کوتاه، برای دسته‌بندی پیام‌های ارسالی در نزد خودتان بنویسید. نحوه ارسال را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید به مرور یک منطقه را پوشش دهید، بهتر است ارسال ترتیبی باشید. اگر هم می‌خواهیم هر چند به صورت رندوم پیامک بفرستید، ارسال تصادفی را انتخاب کنید.

رنج کدپستی مناطق موردنظرتان را بنویسید و به مرحله بعد بروید. در صورتی که هنوز رنج کد پستی مناطق مورد نظرتان را ندارید، در ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید.

جدول کد پستی استان یزد

حالا که با هر دو روش ارسال پیامک بر اساس کد پستی یزد آشنا شدید، به جدول رنج کدپستی استان هم نیاز دارید. به این ترتیب اگر قصد تبلیغات در روی یک یا دو منطقه خاص را ندارید، به راحتی می‌توانید از جدول زیر استفاده کرده و به تمام مناطق شهر پیامک بفرستید.

تقسیمات کد پستی استان یزد
شهرستانرنج کد پستی کل شهرستانکد پستی کل شهرستان شهر یا آبادیکد پستیرنج کامل کد پستی
ازتا
کدپستی یزد۸۹۱۱۸۹۱۹کد پستی شهر یزد۸۹۱۸۹۱۱-۸۹۱۳-۸۹۱۴-۸۹۱۵
۸۹۱۶-۸۹۱۷-۸۹۱۸-۸۹۱۹
۸۹۴۳۱۸۹۴۴۱کد پستی شاهدیه۸۹۴۳۱ 
کد پستی فهرج۸۹۴۴۱ 
۸۹۴۷۱کد پستی فجر۸۹۴۷۱ 
کدپستی ابرکوه۸۹۳۱۱۸۹۳۱۹کد پستی شهر ابرکوه۸۹۳۱۸۹۳۱۱-۸۹۳۱۳-۸۹۳۱۴-۸۹۳۱۵
۸۹۳۱۶-۸۹۳۱۷-۸۹۳۱۸-۸۹۳۱۹
۸۹۳۳۱۸۹۳۹۱کد پستی فراغه۸۹۳۳۱ 
کد پستی تیرجرد۸۹۳۴۱ 
کد پستی مهرآباد۸۹۳۵۱ 
کد پستی اسفندآباد۸۹۳۶۱ 
 ۸۹۳۷۱ 
 ۸۹۳۸۱ 
 ۸۹۳۹۱ 
کدپستی صدوق۸۹۴۱۱۸۹۴۱۹کد پستی اشکذر۸۹۴۱۸۹۴۱۱-۸۹۴۱۳-۸۹۴۱۴-۸۹۴۱۵
۸۹۴۱۶-۸۹۴۱۷-۸۹۴۱۸-۸۹۴۱۹
۸۹۴۵۱۸۹۴۶۱کد پستی کذاب۸۹۴۵۱ 
کد پستی رستاق۸۹۴۶۱ 
۸۹۴۸۱۸۹۴۹۱کد پستی ندوشن۸۹۴۸۱ 
 ۸۹۴۹۱ 
کدپستی اردکان۸۹۵۱۱۸۹۵۱۹کد پستی شهر اردکان۸۹۵۱۸۹۵۱۱-۸۹۵۱۳-۸۹۵۱۴-۸۹۵۱۵
۸۹۵۱۶-۸۹۵۱۷-۸۹۵۱۸-۸۹۵۱۹
۸۹۵۳۱۸۹۵۹۱کد پستی احمدآباد۸۹۵۳۱ 
 ۸۹۵۴۱ 
کد پستی عقداء۸۹۵۵۱ 
 ۸۹۵۶۱ 
کد پستی نارستان۸۹۵۷۱ 
کد پستی زرین۸۹۵۸۱ 
کد پستی رباطات۸۹۵۹۱ 
کدپستی میبد۸۹۶۱۱۸۹۶۱۹کد پستی شهر میبد۸۹۶۱۸۹۶۱۱-۸۹۶۱۳-۸۹۶۱۴-۸۹۶۱۵
۸۹۶۱۶-۸۹۶۱۷-۸۹۶۱۸-۸۹۶۱۹
۸۹۶۳۱۸۹۶۹۱کد پستی بفروئیه۸۹۶۳۱ 
کد پستی شهیدیه۸۹۶۴۱ 
 ۸۹۶۵۱ 
 ۸۹۶۶۱ 
 ۸۹۶۷۱ 
 ۸۹۶۸۱ 
 ۸۹۶۹۱ 
کدپستی بافق۸۹۷۱۱۸۹۷۱۹کد پستی شهر بافق۸۹۷۱۸۹۷۱۱-۸۹۷۱۳-۸۹۷۱۴-۸۹۷۱۵
۸۹۷۱۶-۸۹۷۱۷-۸۹۷۱۸-۸۹۷۱۹
۸۹۷۳۱۸۹۷۹۱کد پستی آسفیچ۸۹۷۳۱ 
کد پستی سبزدشت۸۹۷۴۱ 
کد پستی مبارکه۸۹۷۵۱ 
کد پستی بهاباد۸۹۷۶۱ 
کد پستی کوشک۸۹۷۷۱ 
کد پستی بنتان۸۹۷۸۱ 
کد پستی جلگه۸۹۷۹۱ 
کدپستی مهریز۸۹۸۱۱۸۹۸۱۹کد پستی شهر مهریز۸۹۸۱۸۹۸۱۱-۸۹۸۱۳-۸۹۸۱۴-۸۹۸۱۵
۸۹۸۱۶-۸۹۸۱۷-۸۹۸۱۸-۸۹۸۱۹
۸۹۸۳۱۸۹۸۹۱کد پستی تنگ چنار۸۹۸۳۱ 
کد پستی میانکوه۸۹۸۴۱ 
کد پستی ارنان۸۹۸۵۱ 
کد پستی بهادران۸۹۸۶۱ 
کد پستی مروست۸۹۸۷۱ 
کد پستی هرات۸۹۸۸۱ 
کد پستی فتح آباد۸۹۸۹۱ 
کدپستی تفت۸۹۹۱۱۸۹۹۱۹کد پستی شهر تفت۸۹۹۱۸۹۹۱۱-۸۹۹۱۳-۸۹۹۱۴-۸۹۹۱۵
۸۹۹۱۶-۸۹۹۱۷-۸۹۹۱۸-۸۹۹۱۹
۸۹۹۳۱۸۹۹۹۱کد پستی پیشکوه۸۹۹۳۱ 
کد پستی نصرآباد۸۹۹۴۱ 
کد پستی علی آباد۸۹۹۵۱ 
کد پستی نیر۸۹۹۶۱ 
کد پستی شیرکوه۸۹۹۷۱ 
کد پستی بخ گاریزات۸۹۹۸۱ 
کد پستی دهشیر۸۹۹۹۱

ارسال پیامک از روی نقشه برای یزد

علاوه‌بر ارسال پیامک بر اساس کد پستی استان یزد، برای ارسال پیامک به صورت منطقه‌ای از قابلیت پیامک از روی نقشه پنل هم می‌توانید استفاده کنید. البته این قابلیت فقط در مرکز استان یعنی شهرستان یزد فعال است و در دیگر شهرها متاسفانه هنوز فعال نیست. برای استفاده از این قابلیت روی گزینه انبوه از نقشه کلیک کنید و سپس شهر یزد را انتخاب کنید.

با انتخاب محلۀ موردنظرتان از روی نقشه، مطابق تصویر زیر اول از همه رنج کدپستی محله، تعداد شماره‌های همراه اول و ایرانسل نمایش داده می‌شود. در قسمت گیرنده تعداد شماره‌هایی که قرار است پیامتان را دیافت کنند را بنویسید و ثبت در لیست بزنید. به این ترتیب منطقه یا مناطقی را که انتخاب کردید، پیامک تبلیغاتی‌تان ارسال خواهد شد.

جمع‌بندی

پنل ارسال پیامکارسال پیامک بر اساس کد پستی استان یزد تنها یکی از قابلیت‌های کاربردی پنل پیامک برای ساکنان این استان است. در کنار ارسال پیامک اگر از دیگر ماژول‌ها و مزایای کاربردی پنل استفاده کنید، یک پکیج کامل تبلیغاتی در اختیار شماست تا به راحتی مشتریان بیشتری داشته باشید. در صورتی که نیاز به مشاوره بیشتر دارید، در انتهای متن برایمان بنویسید یا با 02128423540 تماس بگیرید تا تیم پشتیبانی مفصل راهنمایی‌تان کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

محتوا
نقشه کدپستی شیراز

هر کسب‌وکاری برای برندسازی، بازاریابی و رقابت در بازار نیاز به تبلیغات دارد. بخش مهمی هم از این جریان تبلیغاتی شامل جذب مشتری بر اساس

ادامه
نقشه کدپستی کاشان

پنل اس ام اس برای کاشان ابزاری برای تبلیغات پیامکی هدفمند، موثر و زودبازده در این شهر و محله‌های مختلف آن است که در این مقاله

ادامه