نقشه کدپستی زنجان و ارسال پیامک انبوه به مناطق زنجان

داشتن کدپستی بخش های مختلف کشور علاوه بر مصارف معمولی برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیز مفید است. شاید قبلاً در مورد تأثیر کدپستی در تبلیغات را شنیده باشید، اما در این مقاله می‌خواهیم درباره روش ارسال پیامک به وسیله‌ی کدپستی زنجان برای تبلیغات این استان صحبت کنیم.

کسب‌وکارها بعد از اینکه به فروش و جایگاه مناسبی در بازار دست پیدا می‌کنند به تبلیغات روی می‌آورند. آن‌ها در بین تمام روش‌های تبلیغات به دنبال روشی مؤثر و مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. در این مقاله می‌خواهیم بگوییم که روش تبلیغات با کدپستی زنجان برای تمام مشاغل مؤثر خواهد بود.

سامانه ارسال پیامک چیست؟

بانک شماره پنل ملی پیامکپنل پیامک یک نرم افزار آنلاین است که توسط شرکت ایران رسانک پشتیبانی شده و توسعه یافته و امکان ارسال میلیون‌ها اس ام اس را به شما می‌دهد. می‌دانیم که امکان ارسال پیامک انبوه از طریق سیم‌کارت وجود ندارد، از سوی دیگر پنل پیامک علاوه بر ارسال و دریافت اس ام اس، امکانات دیگری برای داشتن تبلیغات بهتر به شما ارائه می‌کند. یکی از قابلیت‌های این سامانه امکان تبلیغات با کمک کدپستی زنجان است.

امکانات دیگر سامانه شامل خدماتی چون ارسال پیامک هوشمند و خودکار، مدیریت پیامک زمان‌دار مانند پیامک اقساط، پیام عضویت اتوماتیک، جامعترین بانک شماره موبایل های کشور، پیامک از طریق نقشه گوگل، نظرسنجی، بانک تفکیک جنسیت و … می‌شود.

ارسال پیامک بر اساس کدپستی زنجان

همان‌طور که خواندید یکی از روش‌های تبلیغات با سامانه پیامکی، ارسال پیامک از طریق کدپستی زنجان است. این قابلیت در حقیقت شامل بانک شماره استان به تفکیک محل زندگی افراد است. این شماره‌ها بر اساس کدپستی که افراد در آن زندگی می‌کنند مشخص شده است. برای استفاده از آن کافی است کدپستی منطقه موردنظر را وارد سامانه کنید. سپس تعداد شماره‌هایی که در آن محدوده وجود دارند را می‌بینید. می‌توانید با ارسال پیامک برای آنها تبلیغات خود را دقیقاً به هرجایی که می‌خواهید برسانید.

کدپستی همراه اول

در این پنل اس ام اس این امکان را دارید که فقط برای خطوط همراه اول بر حسب کدپستی پیامک بفرستید. برای این کار کافی است در صفحه ارسال پنل، از نوار ابزار بالایی، گزینه کدپستی همراه اول را انتخاب کنید. پس از مشاهده صفحه زیر می‌توانید کدپستی زنجان را وارد کنید و برای خطوط پیامک بفرستید.

در این صفحه لازم است متن پیامک، عنوان ارسال و تا ده رنج کدپستی را برای ارسال وارد کنید.

کدپستی ایرانسل

درست مانند روش ارسال به همراه اول، در صفحه ارسال پنل می‌توانید کدپستی ایرانسل را انتخاب کنید. مراحل ارسال مثل قبل است. پس از تکمیل اطلاعات به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که تعداد شماره‌های ثبت شده در آن منطقه نشان داده می‌شود که می‌توانید همه یا بخشی از آن را انتخاب کنید.

ارسال پیامک از روی نقشه

کسانی که از تبلیغات پیامکی استفاده می‌کنند، می‌دانند قابلیت پیامک از روی نقشه چقدر برایشان مفید است. یکی دیگر از امکانات ارسال بر اساس محل سکونت، استفاده از پیامپ یا نقشه پیامکی است. این قابلیت در کنار ارسال با کدپستی زنجان به شما کمک می‌کند.

با این ابزار می‌توانید بر روی نقشه انتخاب کنید که برای کدام نقطه از شهر ارسال پیامک کنید.

این بخش می‌تواند خیابان‌ها و تقسیمات کوچک شهری را هم به شما نشان دهد. برای ارسال پیامک، هرکدام را که انتخاب کنید سپس وارد بخش ارسال شده و با انتخاب متن مناسب، تبلیغات خود را آغاز می‌کنید.

جدول کدپستی زنجان

خب برای استفاده از این قابلیت نیاز دارید که به کدپستی زنجان دسترسی داشته باشید. در ادامه جدول کدپستی استان زنجان شامل شهرهای آن را برای شما آورده‌ایم:

کد پستی ابهر45511 — 45741
کد پستی ايجرود45311 — 45971
کد پستی خدابنده45771 — 45891
کد پستی خرمدره45711 — 45761
کد پستی زنجان45131 — 45541
کد پستی طارم45911 — 45991
کد پستی ماهنشان45411 — 45481
تقسیمات كدپستی استان زنجان
شهرستانرنج كدپستی كل شهرستانكدپستی كل شهرستان شهر یا آبادیكدپستیرنج كامل كدپستی
ازتا
كدپستی زنجان

 

 

۴۵۱۱۴۵۱۹كدپستی شهر زنجان۴۵۱۴۵۱۱-۴۵۱۳-۴۵۱۴-۴۵۱۵
۴۵۱۶-۴۵۱۷-۴۵۱۸-۴۵۱۹
۴۵۳۱۱۴۵۳۱۹ ۴۵۳۱۴۵۳۱۱-۴۵۳۱۳-۴۵۳۱۴-۴۵۳۱۵
۴۵۳۱۶-۴۵۳۱۷-۴۵۳۱۸-۴۵۳۱۹
۴۵۳۳۱۴۵۳۹۱كدپستی همایون۴۵۳۳۱ 
كدپستی بوغداكندی۴۵۳۴۱ 
كدپستی اژدرهاتو۴۵۳۵۱ 
كدپستی زرین آبادایجرود۴۵۳۶۱ 
كدپستی اسفجین۴۵۳۷۱ 
كدپستی ارمغانخانه۴۵۳۸۱ 
كدپستی قبله بلاغی۴۵۳۹۱ 
۴۵۴۶۱کد پستی نیک پی۴۵۴۶۱ 
۴۵۴۹۱کد پستی قلتوق۴۵۴۹۱ 
۴۵۹۱۱۴۵۹۱۹ ۴۵۹۱۴۵۹۱۱-۴۵۹۱۳-۴۵۹۱۴-۴۵۰۱۵
۴۵۹۱۶-۴۵۹۱۷-۴۵۹۱۸-۴۵۹۱۹
۴۵۹۳۱۴۵۹۹۱كدپستی گیلوان۴۵۹۳۱ 
كدپستی دستجرده۴۵۹۴۱ 
كدپستی سعید آباد۴۵۹۵۱ 
كدپستی چورزق طارم علیا۴۵۹۶۱ 
كدپستی حلب۴۵۹۷۱ 
كدپستی درام۴۵۹۸۱ 
كدپستی آب بر۴۵۹۹۱ 
كدپستی ماهنشان

 

 

۴۵۴۱۱۴۵۴۱۹كدپستی شهر ماهنشان۴۵۴۱۴۵۴۱۱-۴۵۴۱۳-۴۵۴۱۴-۴۵۴۱۵
۴۵۴۱۶-۴۵۴۱۷-۴۵۴۱۸-۴۵۴۱۹
۴۵۴۳۱۴۵۴۵۱كدپستی پری۴۵۴۳۱ 
كدپستی اندآبادعلیا۴۵۴۴۱ 
كدپستی قره گل۴۵۴۵۱ 
۴۵۴۷۱۴۵۴۸۱كدپستی دندی۴۵۴۷۱ 
كدپستی سونتو۴۵۴۸۱ 
كدپستی ابهر

 

 

۴۵۵۱۱۴۵۵۱۹كدپستی سلطانیه۴۵۵۱۴۵۵۱۱-۴۵۵۱۳-۴۵۵۱۴-۴۵۵۱۵
۴۵۵۱۶-۴۵۵۱۷-۴۵۵۱۸-۴۵۵۱۹
۴۵۵۳۱۴۵۵۹۱كدپستی گوزلدره سفلی۴۵۵۳۱ 
 ۴۵۵۴۱ 
كدپستی سنبل آباد۴۵۵۵۱ 
 ۴۵۵۶۱ 
 ۴۵۵۷۱ 
 ۴۵۵۸۱ 
 ۴۵۵۹۱ 
۴۵۶۱۱۴۵۶۱۹كدپستی ابهر۴۵۶۱۴۵۶۱۱-۴۵۶۱۳-۴۵۶۱۴-۴۵۶۱۵
۴۵۶۱۶-۴۵۶۱۷-۴۵۶۱۸-۴۵۶۱۹
۴۵۶۳۱۴۵۶۹۱ ۴۵۶۳۱ 
كدپستی دره سجین۴۵۶۴۱ 
كدپستی دولت آباد۴۵۶۵۱ 
كدپستی كینه ورس۴۵۶۶۱ 
 ۴۵۶۷۱ 
 ۴۵۶۸۱ 
 ۴۵۶۹۱ 
۴۵۷۱۱۴۵۷۱۹كدپستی خرمدره۴۵۷۱۴۵۷۱۱-۴۵۷۱۳-۴۵۷۱۴-۴۵۷۱۵
۴۵۷۱۶-۴۵۷۱۷-۴۵۷۱۸-۴۵۶۱۹
۴۵۷۳۱۴۵۷۷۱كدپستی هیدج۴۵۷۳۱ 
كدپستی صائین قلعه۴۵۷۴۱ 
 ۴۵۷۵۱ 
 ۴۵۷۶۱ 
 ۴۵۷۷۱ 
كدپستی خدابنده۴۵۷۸۱۴۵۷۹۱كدپستی آقبلاغ سفلی۴۵۷۸۱ 
كدپستی سهرود۴۵۷۹۱ 
۴۵۸۱۱۴۵۸۱۹كدپستی خدابنده۴۵۸۱۴۵۸۱۱-۴۵۸۱۳-۴۵۸۱۴-۴۵۸۱۵
۴۵۸۱۶-۴۵۸۱۷-۴۵۸۱۸-۴۵۸۱۹
۴۵۸۳۱۴۵۸۹۱كدپستی كرسف۴۵۸۳۱ 
كدپستی سجاس۴۵۸۴۱ 
كدپستی محمود آباد۴۵۸۵۱ 
كدپستی باش قشلاق۴۵۸۶۱ 
كدپستی گرماب۴۵۸۷۱ 
كدپستی زرین آباد۴۵۸۸۱ 
كدپستی كهلا۴۵۸۹۱

جمع‌بندی

تبلیغات دقیق و هدفمند به روشی می‌گویند که در آن بتوان مخاطب خود را از قبل انتخاب کرد و پیغام کمپین را دقیقاً به دست او رساند. روش‌های تبلیغات عمومی نمی‌توانند برای همه کسب‌وکارها مفید باشند. بااین‌حال اگر از ابتدای کار خود از پنل پیامک ایران رسانک استفاده کنید احتمالاً تا انتها نیز این کار را ادامه خواهید داد.

ارسال پیامک بر اساس کدپستیکدپستی زنجان می‌تواند شما را برای داشتن یک تبلیغات خوب در این استان کمک کند. هرچند که ابزارهای دیگری هم به کمک شما خواهد آمد. برای تهیه پنل اس ام اس از طریق شماره 02128423540 با ایران رسانک در ارتباط باشید. مشاوره رایگان به همراه دوره آموزش تبلیغات پیامکی را مهمان ما خواهید بود. آموزش‌های پس از تهیه پنل را نیز می‌توانید از فضای مجازی ما دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

محتوا
نقشه کدپستی شیراز

هر کسب‌وکاری برای برندسازی، بازاریابی و رقابت در بازار نیاز به تبلیغات دارد. بخش مهمی هم از این جریان تبلیغاتی شامل جذب مشتری بر اساس

ادامه
نقشه کدپستی کاشان

پنل اس ام اس برای کاشان ابزاری برای تبلیغات پیامکی هدفمند، موثر و زودبازده در این شهر و محله‌های مختلف آن است که در این مقاله

ادامه