ارسال پیامک انبوه، بدون خرید پنل!

ارسال پیامک انبوه بدون خرید پنل !!!

مگه ممکنه؟! بله ارسال پیامک انبوه بدون خریدپنل در ایران رسانک امکانپذیره…

برای ارسال پیامک انبوه نیازی نیست حتما پنل بخرید، بلکه تنها کافی ست با ما تماس بگیرید و سفارش خود را اعلام کنید. کارشناسان ارسال و پشتیبانی ما این کار را برای شما انجام می دهند.

اطلاعات لازم برای ارسال پیامک 

برای اینکه کارشناسان ایران رسانک بتوانند برای شما ارسال پیامک را انجام بدهند باید یکسری اطلاعات در اختیار ایشان قرار بدهید که عبارتند از :

  • متن پیام
  • تعداد پیام ارسالی
  • استان ها و مناطقی که قصد ارسال پیامک به آن جا را دارید
  • نوع پیامک (در ادامه این مطلب در مورد نوع پیامک توضیح داده شده است)

نوع پیام انبوه ارسالی

پیام های انبوه از چند نظر دسته بندی می شوند :

1.پیام متنی 

این نوع از پیام معمولا بیشتر به کار می رود و خود در انوع مختلف زیر دسته بندی می شود :

    الف- تبلیغاتی

باز پیام های تبلیغاتی نیز به چند گروه تقسیم می شوند :

         الف.1- وایت سندبیس :

برای افرادی ارسال می شود که خط خود را در مقابل دریافت پیام های تبلیغاتی نبسته باشند.

         الف.2- وایت دلیوربیس 

مانند همان گروه وایت است با این تفاوت که اگر از بین افرادی که به آن ها پیامک ارسال می شود عده ای خط خود را بلک کرده باشند، این موضوع به طور خودکار تشخیص داده می شود و مجددا با یک خط دیگر که قابلیت ارسال به بلک ها را دارد به این افراد پیامک ارسال می شود.

         الف.3- بلک لیست (لیست سیاه)

این گروه افرادی هستند که خط خود را روی تبلیغات بسته اند. اما با روش و خطوط خاصی می توان به این گروه نیز پیامک ارسال کرد. البته در انتهای پیام گزینه ای برای لغو قرار داده می شود تا اگر این افراد راغب به دریافت این دسته از پیام ها نیستند آن را لغو کنند.

    ب- خدماتی

متن پیام های خدماتی با پیام های تبلیغاتی متفاوت است. هدف از ارسال این پیام ها تبلیغ و معرفی کسب و کار نیست بلکه هدف اطلاع رسانی به گروهی از مشتریان است. برای مثال اطلاع رسانی به اعضای یک کلاس برای جابه جایی ساعت کلاسشان.

2.پیام صوتی

در لینک فوق در مورد نوع پیام صوتی توضیحات لازم داده شده است. پیام های صوتی برای مخاطبان جذابیت بیشتری دارند.

1.روی تلفن های ثابت!

پیام صوتی امکان اینکه روی تلفن های ثابت یک شهر یا محله ارسال شود را نیز دارد …

2.روی تلفن های همراه

همچنین با پیام صوتی میتوانید به خطوط همراه هم ارسال پیام داشته باشید (بر اساس پارامترهای مختلفی اعم از نقشه، سن ، جنسیت ، محله، کد پستی، شهر، استان، پیش شماره و … ) در پیام صوتی بلک لیست و وایت لیست بودن خطوط هیچ اهمیتی ندارند و پیام به تمامی خطوط مشترکین ارسال میگردد.

دقت نمایید که نحوه محاسبه پیام صوتی در ایران رسانک برای خطوط تلفن های ثابت و همراه متفاوت نمی‌باشد و هر 30 ثانیه پیام صوتی دارای تعرفه ای ثابت است (پالس)

همچنین هزینه تمامی پیام صوتی های پاسخ داده نشده به حساب مشتری بازگردانده خواهد شد.

در صورتی که پنل داشته باشیم ارسال ها به عهده کیست؟

نگران نباشید که با خرید پنل مسئولیت ارسال ها به عهده خودتان خواهد بود. امتیاز بزرگی که مجموعه ایران رسانک برای مشتریان عزیز خود قائل شده است این است که حتی اگر مشتری پنل داشته باشد باز هم می تواند از ما درخواست کند که کار ارسال پیامک ها را برای ایشان انجام بدهیم. برای سفارش ارسال پیام کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

محتوا
نقشه کدپستی شیراز

هر کسب‌وکاری برای برندسازی، بازاریابی و رقابت در بازار نیاز به تبلیغات دارد. بخش مهمی هم از این جریان تبلیغاتی شامل جذب مشتری بر اساس

ادامه
نقشه کدپستی کاشان

پنل اس ام اس برای کاشان ابزاری برای تبلیغات پیامکی هدفمند، موثر و زودبازده در این شهر و محله‌های مختلف آن است که در این مقاله

ادامه