خدمات ما

سرویس‌های ویـژه ما

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال مانند وب، اینترنت، موبایل و… مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آیا می‌خواهید ترافیک بیشتری به سمت کسب‌و‌کار خود هدایت نماییـد؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده…

در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی مورد استفاده قرار گیرد.

مارکتینگ فراز و نشیب های زیادی دارد،خبر خوب اینـجاست که ما آن را آسان کرده‌ایـم.

طراحی و استراتژی برند

درک رفتار کسب و کار و بهبود آن است.برای آنکه کسب و کاری به طور مداوم موفق باشد باید بایک استراتژی خوب و متفکرانه به پیش برود.

 

بیشتر بدانید

استراتژی برند نه برندینگ است و نه خود برند به تنهایی.استراتژی برند بازاریابی و توسعه استراتژیک هم نیست بلکه بیشتر پیشبرد مجموعه ای روشن از برنامه ها و اقدامات در یک جهت واحدو مشخص است.هویت برند از سه عنصر اصلی تشکیل شده است: 1- سیستم بصری 2- شخصیت 3- عملکرد و رفتار

مدیریت شبکه های اجتماعی

به معنای مدیریت تعامل شما با مخاطبین بالقوه و مخاطبین واقعی شما در حوزه کسب و کارتان

بیشتر بدانید

مدیریت محتوایی که به منظور جلب کردن اعتماد مشتریان و یا مخاطبین خود تولید میکنید تا محصولات شما را بخرند و یا از خدمات شما استفاده کنند. رسانه های اجتماعی نقش اساسی در چشم انداز تجارت دارند و به جرات می توان گفت که این شبکه ها به یک استاندارد جهانی تبدیل شده است.

آنالیز مخاطب

اگر میخواهیم کسب و کار موثر داشته باشید باید مرتبط به ویژگی های مخاطبان باشد.

بیشتر بدانید

اگر بدون احترام و در نظر گرفتن ویژگی های مخاطبان به ادامه کار بپردازیم حتی در صورت داشتن بهترین محتوا نمیتوانید رضایتشان را جلب کنید. بنابراین تحلیل مخاطب یعنی شناسایی ویژگی های مخاطبان و انطباق ارائه و سخنرانی با علایق، سطح درک، نگرش و اعتقاداتشان می باشد.

بهینه‌سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی وب سایت شامل توسعه و ویرایش مطالب موجود در خود سایت و html و برنامه نویسی است.

بیشتر بدانید

یک روند مناسب برای بهتر شدن یک وب سایت یا یک صفحه وب در نتایج جستجو طبیعی یک موتور جستجو است. همچنین ارتباط بین کلمات کلیدی و حذف موانع مربوط به فعالیت های نمایه سازی در موتور جستجو و ترویج یک سایت برای افزایش تعداد لینک دهنده یا لینک های ورودی و دیگر تاکتیک های جستجوگرهاست.

استراتژی تولید محتوا

بسیاری از افراد داشتن استراتژی محتوا را امری تزئینی فرض میکنند و بدون تدوین مکتوب شده شروع به تولید محتوا می کنند.

بیشتر بدانید

بدون شناسایی نیازهای مخاطبان، بدون ارزیابی وضعیت رقبا، بدون برنامه زمان بندی شده و بدون ساز و کار نظارتی، محتواهایی متعدد تولید میکنند و طبیعتا بازدهی چندانی به دست نمی آورند.

آکادمی آموزشی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

بیشتر بدانید

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفا به مشتری یا صاحب کار خود نشان دهند که صفحه طراحی یا صفحه بندی شده بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد چگونه به نظر می‌رسد قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها چگونه در نظر گرفته شده‌ است و چگونه عمل خواهد کرد.

از آنجایی که طراحان عموما نویسنده متن نیستند و وظیفه رعایت حق تکثیر متون را ندارند و در همان حال کار آنها به نوعی وابسته به متن می‌باشد آنها با استفاده از محتویات ساختگی، صفحه گرافیکی خود را صفحه‌آرایی می‌کنند تا مرحله طراحی و صفحه‌بندی را به پایان برند.

 کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

توسعه وب‌سایت

آیا تا به حال با این سوال رو به رو شده اید که منظور از توسعه وب و توسعه دهنده چیست؟

بیشتر بدانید

افرادی که مسئولیت فراهم آوردن یک صفحه از وب سایت موردنظرتان با ظاهر مناسب و صفحات منسجم برای شما را تجربه دارندتوسعه دهنده وب خوانده میشوند.  به افرادی که مسئولیت کدنویسی، ساخت، تجزیه و تحلیل و محافظت از این وب سایت ها را بر عهده دارند توسعه دهنده وب گفته میشوند.

ایمیل مارکتینگ

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین روش های ارتباطی و تبلیغاتی برای مخاطبان هدف است.

بیشتر بدانید

ایمیل یکی از بهترین ابزارهای ارتباطی است که به ویژه برای ارتباطات کاری و تبلیغاتی اثربخشی زیادی دارد به همین دلیل است که صندوق دریافتی ایمیل یا حتی قسمت هرزنامه ی ما پر از ایمیل های مختلف تبلیغاتی و… است.در واقع ایمیل مارکتینگ یعنی استفاده از ابزار ایمیل و ارسال پیام به مخاطبان هدف در راستای جذب مشتریان جدید و حفظ رابطه با مشتریان قدیمی.

بیایید همین امروز شروع کنیم

آماده تغییرات فوق العاده اساسی هستید؟

بیایید این شگفتی را باهم بسازیم!