یادانک

یادانک چیست؟

اگر کمی به نام یادانک توجه کنید، متوجه می‌شوید که این اپلیکیشن برای یادآوری ساخته شده است. یادآوری چه چیزی؟ این اپلیکشین باعث می‌شود شما در یاد مشتریان خود بمانید. امکاناتی که این اپ در اختیار شما می‌گذارد کمک می‌کند تا با تکنیک‌ها و ترفند‌های لازم یک ارتباط موثر و پایدار با مشتریان خود برقرار کنید. در ادامه این مطلب این ترفندها را برای شما بیان می‌کنیم.

امکانات یادانک

اپ یادانک هم داخل گوشی همراه نصب می‌شود و هم داخل ویندوز سیستم کامپیوتر و لپ تاپ شما باز می‌شود. در پنل پیامک آیکنی در بالای پنل قرار دارد که اگر با موس روی آن نگه دارید عبارت ورود به اپ باشگاه مشتریان را مشاهده می‌کنید. با کلیک روی این آیکن وارد یادانک می‌شوید. در ادامه امکانات یادانک را بیان می‌کنیم.

اپ یادانک

امکانات اپ یادانک

شما می‌توانید مشتریان خود را دسته بندی کنید تا هرموقع که نیاز داشتید بتوانید فقط به یک گروه خاص پیام بدهید. دستبه بندی مشتریان کار بسیار راحت و لذت بخشی‌ست. کافیست که یک باشگاه ایجاد کنید و سپس مشتریان مربوط به آن باشگاه را در آن ذخیره کنید. یک نمونه از دسته بندی مشتریان در یادانک را در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

باشگاه مشتریان در یادانک

باشگاه مشتریان در یادانک

  • ارسال پیام در یادانک

شما در قسمت ارسال پیام می‌توانید متن پیام خود را وارد کرده ، خطی که می خواهید با آن پیامتان ارسال شود و مخاطبین خود را انتخاب کنید و سپس پیام خود را ارسال نمایید. مخاطبین شما به 3 شکل می توانند انتخاب شوند :

  1. دستی (وارد کردن شماره‌ها)
  2. فایل (اگر فایلی از شماره‌های مشتریان دارید در این قسمت وارد کنید)
  3. باشگاه مشتریان (از بین باشگاه‌هایی که قبلا ایجاد کرده بودید، یکی را انتخاب کنید)
  • ارسال پیام صوتی

برای بعضی از مخاطبین پیام صوتی می‌تواند تاثیرگذارتر باشد. همه می‌دانیم که تاثیر صدا و کلمات بر ذهن انسان چقدر زیاد است. به همین دلیل ما روزانه علاقه داریم به موزیک گوش بدهیم. دوست داریم از نزدیکان و کسانی که دوستشان داریم ابراز علاقه کلامی بشنویم.
اینکه تلفن ثابت یا همراه مشتری و مخاطبین شما زنگ بخورد، جواب بدهند و سپس یک صدای زیبا از یک گوینده برای آن‌ها پخش شود که راجع به محصولات و خدمات شما صحبت می‌کند، حتی می‌تواند به نوعی یک استراحت کوتاه بین ساعات کاری و روزمره‌ی آن‌ها باشد.

شاید اصلا دوست داشته باشید که صدای خودتان به گوش مخاطبین و مشتریانتان برسد و باعث ایجاد ارتباط صمیمی تری بین شما و آن‌ها شود.

اینجا چنین فرصتی برای شما ایجاد شده است که با استفاده از یک بستر ارتباطی امروزی و با حداقل هزینه صدای تبلیغات خود را به مردم برسانید.

پیام صوتی ایران رسانک

پیام صوتی ایران رسانک

 

  • کد تخفیف دریادانک

یکی از ترفندهای مهم در حفظ مشتریان این است که شما به مشتریانی که میزان خریدشان از یک مقداری بیشتری است تخفیف بدهید تا بقیه مشتریان نیز راغب به خرید بیشتر شوند. از طرفی مشتریانی که کد تخفیف گرفته‌اند نیز پاداش خرید بیشتر خود را دریافت کرده‌اند و تبدیل به مشتری وفادار شما می‌شوند. این همان روش تشویق است که از کودکی برای ایجاد انگیزه برای ما به کار می‌بردند. در اپلیکیشن یادانک می‌توانید کدتخفیف ایجاد کنید و سپس این کد را برای مشتریانی که می‌خواهید ارسال کنید.

کدتخفیف در یادانک

  • خدمات پرداخت بایادانک

معمولا کسب و کارها به صورت چکی یا اقساطی هم به مشتریان خود خدمات یا محصولات ارائه می‌دهند. اگر شما هم جزو کسب وکارهایی هستید که به این شکل با مشتریان خود کار می‌کنید قسمت خدمات پرداخت یادانک برای شما بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. در این بخش می‌توانید با تنظیماتی که انجام می‌دهید تاریخ پرداخت چک یا قسط مشتری‌ها را هم به آن‌ها هم به خودتان یادآوری کنید. داشتن نظم و اطلاع‌رسانی به موقع و به‌جا در امور شغلی و زندگی باعث پیشرفت روزافزون شما می‌شود. یادانک به امور کسب و کارتان نظم می‌بخشد.

خدمات یادانک

  • سرویس کاریادانک

اگر شغل شما به شکلی هست که به مشتریان خود سرویس‌دهی می‌کنید این قسمت بسیار برایتان مفید خواهد بود. برای مثال اگر شما تعمیرکار یا سرویس کار یخچال هستید احتمالا در طول روز باید به چند منزل یا شرکت بروید برای سرویس یا تعمیر یخچال. اگر همان موقع که سفارش را دریافت می‌کنید به جای یادداشت کردن در برگه آن را در یادانک ثبت کنید  زمان سرویس را هم به شما هم به مشتری با یک پیامک یادآوری می‌کند. زمان یادآوری را نیز شما تعیین می‌کنید که چقدر قبل از زمان سرویس باشد.

  • نوبت دهی با اپلیکیشن یادانک

آیا شغل شما نیاز به نوبت دهی به مراجعه کنندگان دارد. شغل های زیادی هستند که کار نوبت دهی را به صورت دستی یا سیستمی انجام می‌دهند. پزشکان ، کلینیک‌های خدمات پوست و مو وزیبایی ، سالن های آرایش و پیرایش ، وکیل‌ها ، مشاوران و روانشناسان ، آتلیه‌های عکاسی ، بعضی از آموزشگاه‌ها ، بعضی از کارواش‌ها ، بعضی از کافی‌شاپ‌ها (برای رزرو میز) و …  
نوبت‌دهی در یادانک به این صورت است که شما تنظیمات نوبت را انجام می‌دهید برای مثال اینکه نوبت‌ها را هر چند دقیقه یکبار بچیند. کلمه کلیدی خود را مشخص می‌کنید. مراجعه کنندگان  کلمه کلیدی را به شماره‌ی از قبل تعیین شده ارسال می‌کنند و اولین نوبت خالی برایشان رزرو می‌شود و برایشان با یک پیامک ارسال می‌شود. 

می‌توانید قبل از خرید اپلیکیشن یادانک از واحد مشاوره و پشتیبانی ایران رسانک سوالات خود را بپرسید. برای این منظور به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.