پیام صوتی

پیام صوتی چیست؟

با یک مثال ساده به سوال پیام صوتی چیست؟ پاسخ می دهیم. به احتمال بسیار زیاد برای شما هم پیش آمده است که گوشی تلفن همراه یا ثابت شما زنگ خورده است و وقتی پاسخ داده اید، یک صدای از قبل ضبط شده پخش می شود. معمولا برای تبلیغات و یا اطلاع رسانی ها از این روش استفاده می شود. صدای ضبط شده توضیحاتی را می دهد و ممکن است در پایان از شما دعوت کند که برای دریافت اطلاعات بیشتر شماره خاصی را شماره گیری کنید. به این نوع پیام ها پیام صوتی گفته می شود.

نحوه ارسال پیام های صوتی

برای ارسال اینگونه پیام ها باید از پنل پیامک استفاده کنید. برای استفاده از پنل نیز 2 راه وجود دارد:

  • عضویت در پنل پیامک

در این روش شما خودتان عضو پنل می شوید و یک صفحه یا کاربری مخصوص به شما ایجاد می شود. در پنل می توانید انواع پیام های متنی و صوتی را ارسال نمایید.

  • درخواست ارسال از شرکت های دارای پنل پیامک

اگر به هر دلیلی تمایل به عضویت در پنل پیامک را ندارید، هر موقع قصد ارسال پیامک متنی یا پیام صوتی داشتید، می توانید از ما بخواهید که این کار را برایتان انجام بدهیم.

ارسال پیام انبوه صوتی

ارسال پیام انبوه صوتی

قیمت پیام صوتی

شرکت های گوناگون تعرفه های مختلفی را برای سرویس پیام صوتی خود در نظر گرفته اند. شرکت ایران رسانک سعی کرده است تا با در نظر گرفتن شرایط متفاوت کسب و کارها تعرفه های متنوعی را ارائه دهد. این شما هستید که تعرفه موردنظر خودتان را انتخاب می کنید. متناسب با نوع پکیجی که انتخاب می نمایید، تعرفه های مربوطه برای شما فعال می شود. البته اگر نمیخواهید عضو پنل بشوید تعرفه پیام صوتی برای شما مطابق با تعرفه پکیج عادی محاسبه می شود که آن هم در جدول پکیج ها موجود است.

برای مشاهده تعرفه پیام های صوتی می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت پیام صوتی

قیمت پیام صوتی

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.