ارسال انبوه درواتساپ

ارسال پیام انبوه واتساپ

همانطور که می‌توانید با پنل پیامک پیام انبوه برای امور تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید، با استفاده از واتساپ نیز می‌توان این کار را انجام داد. برای ارسال پیام در واتساپ به صورت انبوه کافیست شما درخواست بدهید تا مطابق با سفارش شما بر اساس کدپستی (منطقه)، گروه‌بندی سن و جنس یا ترکیبی از این موارد پیامک شما را ارسال کنیم. همچنین در صورتی که عضو پنل هستید، می توانید خودتان وارد پنل شده و کار ارسال پیام در واتساپ را انجام بدهید.

ارسال پیام انبوه درواتساپ

مزایای پیام درواتس اپ

ارسال پیام درواتساپ نسبت به sms  و پنل پیامک چند مزیت مهم دارد :

 • ارسال متن طولانی‌تر
 • ارسال ویدئو
 • ارسال عکس
 • جذابیت بیشتر نسبت به sms
 • استفاده از بانک شماره ما

 می‌توانید علاوه بر متن، عکس و ویدئو نیز ارسال کنید. این یک امتیاز بسیار ویژه برای کسب و کارهایی است که نیاز دارند با عکس یا ویدئو تبلیغات یا اطلاع رسانی خود را انجام بدهند. نیاز به توضیح نیست که تاثیر عکس و فیلم چقدر بیشتر از متن است. هرچند ارسال متن هم برای رساندن بخشی از مطلب لازم است اما وقتی با تصویر همراه باشد تاثیرش چندین برابر می‌شود. 

همچنین ارسال پیام خصوصی درواتساپ برای مخاطبین بسیار جذاب‌تر از ارسال sms می‌باشد. زیرا مخاطبین معمولا عادت دارند فقط از افراد آشنا در چت واتساپ پیام دریافت کنند و دریافت پیام تبلیغاتی در این بخش می‌تواند توجه آنها را به خود جلب کند.

ارسال پیام واتساپ

بانک شماره واتساپ

اگر بانک شماره ندارید نگران نباشید. نیاز نیست شما شماره داشته باشید، ما بانک شماره داریم و می‌توانیم پیام تبلیغاتی شما رو برای مخاطبین ارسال کنیم. البته اگر قصد دارید به شماره‌های خاصی پیام بدهید می‌توانید از لیست شماره‌های خودتان هم استفاده کنید. در این مورد محدودیتی وجود ندارد. این مساله کاملا به نوع نیاز شما مربوط است و بستگی دارد.

ممکن است شما بخواهید پیام تبلیغاتی خود را فقط برای یک جنس خاص و در یک گروه سنی خاص ارسال کنید و این امکان‌پذیر است. برای مثال اگر شما یک سالن آرایش زنانه دارید ممکن است بخواهید پیامتان را برای خانم ها و در گروه سنی خاصی ارسال نمایید.

بانک شماره واتساپ

ارسال پیام درواتس اپ بدون ذخیره شماره

درواقع شما نیاز به ذخیره شماره ندارید و با استفاده از بانک شماره پنل ایران رسانک پیام شما توسط ما یا خودتان ارسال می شود.

اگر شما بخواهید با واتساپ شخصی خودتان پیام تبلیغاتی ارسال کنید چه معایبی دارد ؟

 • محدودیت در ارسال پیام به افراد ناشناس درواتساپ : درکل هر خط (هر اکانت واتساپ) می‌تواند روزانه تعداد مشخص و محدودی پیام را به اشخاص ناشناس ارسال کند، در این حالت، تعداد مجاز پیام ارسالی با توجه به مشخصات خط (قدمت، تعامل و عملکرد هر خط درواتساپ) برای اکانت‌های مختلف واتس اپ متفاوت است. برای مثال برای کاربرهایی که به تازگی در واتساپ اکانت ایجاد کرده‌اند و تعامل و فعالیت چندانی در این محیط نداشته‌اند، محدودیت بیشتری وجود دارد و فقط اجازه ارسال پیام به حداکثر 100 نفر ناشناس در یک روز را می‌دهد.
 • ذخیره شماره : برای ارسال پیام با تلفن و واتساپ شخصی خودتان باید ابتدا شماره‌ی افراد را ذخیره کنید و این یک محدودیت به شمار می‌رود و علاوه بر اینکه حافظه‌ی گوشی شما را اشغال می‌کند زمان شما را نیز هدر می‌دهد.
 • ریپورت شدن در واتساپ :  اگر به شخص ناشناسی که تا به حال با او چت نکرده اید، پیام ارسال کنید، آن شخص می تواند حساب شما را ریپورت کند. یعنی به واتساپ گزارش می دهد که پیام شما باعث ایجاد مزاحمت برای او شده است. اگر تعداد ریپورت ها زیاد شود واتس اپ نسبت به فعالیت اکانت شما حساس می‌شود و ممکن است حسابتان را مسدود یا محدود نماید.

ریپورت شدن درواتساپ

به دلایل فوق باید برای ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ از شرکت‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند کمک بگیریم. 

مزایای ارسال انبوه واتساپ نسبت به ربات

شاید تا به حال اسم ربات‌ واتساپ برای پیام انبوه را شنیده باشید و یا آن را تهیه کرده و با آن کار کرده باشید. ربات محدودیت‌هایی دارد که تبلیغات شما را محدود می‌کند.

محدودیت‌های ربات واتس اپ

 • ارسال محدود : با استفاده از ربات شما می‌توانید در هر ساعت حدود 100 الی 150 پیام ارسال کنید. این یعنی اگر شما از ساعت 8 صبح الی 8 شب ارسال پیام داشته باشید در یک روز فقط 1800 پیام ارسال کرده اید. به همین دلیل می‌توان گفت که رباط واتساپ بیشتر مناسب کسب و کارهای کوچک می‌باشد. درمقابل ما می‌توانیم روزانه تا 50000 پیامک برای شما ارسال کنیم.
 • احتمال ریپورت شدن : به خصوص برای خط‌هایی که تازه خریداری شده اند این احتمال بیشتر وجود دارد. در صورتی که اگر شما ارسال پیام در واتساپ را به ما بسپارید دیگر از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت زیرا مسئولیت کامل این موضوع به عهده‌ ماست.
 • محدودیت سرعت ربات واتس اپ : در استفاده از ربات سرعت اینترنت یا نوع سخت افزار در میزان سرعت ارسال شما تاثیرگذار است.

روش پیشنهادی ما (ارسال پیام انبوه در واتس اپ) هیچ یک از محدودیت‌های فوق که مربوط به ربات واتساپ می‌باشد را ندارد. از طرفی مسئولیت کلیه مسائل احتمالی مانند ریپورت شدن به عهده‌ی مجموعه ماست و شما با خاطری آسوده تنها سفارش خود را داده یا پیامتان را ارسال نموده و منتظر گرفتن بازخورد می‌شوید.