پنل پیامک ایران رسانک

پنل پیامک

همانطور که از نام پنل پیامک مشخص است محیط یا ابزاری برای ارسال پیامک می‌باشد. این پیامک‌ها که معمولا انبوه هستند یا جنبه تبلیغاتی دارند و یا خدماتی. پنل پیامک امکانات و ابزارهایی دارد که امکان شارژ پنل، ارسال پیام، انتخاب گروه مخاطبینی که می‌خواهیم برای آن‌ها پیام ارسال کنیم، مشاهده گزارش و غیره را در اختیار ما می‌گذارد. در ادامه ی این مطلب توضیحات بیشتر در مورد امکانات پنل پیامک و نحوه کار با آن‌ها را توضیح می‌دهیم.
محیط کلی پنل پیامک ایران رسانک :

پنل پیامک ایران رسانک

پنل پیامک ایران رسانک

امکانات پنل پیامک ایران رسانک

امکانات پنل بسیار زیاد هستند اما ما معمولا به چند ابزار نیاز بیشتری داریم و با آن‌ها بیشتر کار می کنیم. ابزارهای پرکاربرد پنل پیامک عبارتند از :

• سرویس ارسال پیامک

اگر در تصویر فوق دقت کنید، در منوی سمت راست گزینه دوم، ارسال می‌باشد. اگر شما وارد این قسمت شوید می‌توانید متن پیام خود را وارد نموده ، مخاطبین خود را انتخاب کنید و سپس پیام خود را ارسال نمایید.
از جذابیت‌های بخش ارسال پیام این است که شما می‌توانید لینک پیج اینستا یا وب‌سایت خود را نیز در پیامتان بگذارید و برای مخاطبین ارسال نمایید. مشتری می‌تواند انگشت خود را روی لینک بزند و وارد پیج یا وب‌سایت شما بشود. در واقع شما تنها با یک پیامک کل پیج یا سایت خود را به مشتری نشان داده‌اید.

• ارسال پیامک صوتی

یکی از امتیازات مجموعه ایران رسانک این است که علاوه بر پیام متنی پیام صوتی هم ارسال می‌کند. داخل همان بخش ارسال که بالاتر توضیح دادیم، می‌توانید علاوه بر پیام متنی، پیام صوتی هم ارسال کنید.
پیام صوتی شما باید از قبل ضبط شده باشد (این کار را می‌توانید خودتان انجام داده یا از گوینده‌ی تیم ایران رسانک استفاده کنید)، پس از انتخاب گروه مخاطبین و ارسال پیام صوتی، تلفن همراه یا ثابت مخاطبین زنگ خورده و فایل صوتی برایشان پخش می‌شود.

ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی در ایران رسانک

• گزارشات ارسال پیام

بعضی از افراد تمایل دارند که پس از ارسال پیام از صحت ارسال آن مطمئن شوند یا اینکه شماره‌هایی که پیام برای آن ها ارسال شده است را به هر دلیلی مشاهده کنند. در بخش گزارشات شما می‌توانید لیست شماره‌هایی که پیام برای آن‌ها ارسال شده است را مشاهده نمایید.

• شارژ پنل پیامک

مانند زمانی که یک سیم کارت خریداری می کنید و باید آن را شارژ کنید تا بتوانید پیامک ارسال کنید و یا تماس بگیرید، پس از عضویت در پنل پیامک هم باید آن را شارژ کنید تا بتوانید پیام ارسال کنید. در قسمت مالی امکان شارژ پنل وجود دارد.

• باشگاه مشتریان

یکی از جذاب‌ترین امکانات پنل پیامک این بخش می‌باشد. شما در این قسمت علاوه بر اینکه می‌توانید شماره مشتریان، نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد آن‌ها و … را ذخیره کنید، می‌توانید مشتریان خود را گروه‌بندی کنید. دسته‌بندی کردن مشتریان برای سامان دهی به امور مشتریان بسیار مفید و کاربردی می‌باشد. برای مثال دسته‌بندی شما می‌تواند شامل این موارد باشد : همه ی مشتریان، مشتریان اقساطی، مشتریان چکی، مشتریان خاص و …
گاهی ممکن است بخواهید یک پیام را برای همه‌ی مشتریان ارسال کنید، گاهی می‌خواهید پیام تخفیف ویژه خود را فقط به مشتریان خاص ارسال کنید، گاهی قصد یادآوری تاریخ چک یا قسط را به مشتریان چکی یا اقساطی دارید. در هر مورد می‌توانید گروه مربوطه را انتخاب کنید.

ایجاد باشگاه مشتریان

• اتصال پنل پیامک به سایت

برای افرادی که وب سایت دارند مخصوصا اگر وب سایت آن ها فروشگاهی باشد این امکان وجود دارد که پنل پیامک را به وب سایت خود متصل کنند. این یک ویژگی بسیار مهم و مفید برای افرادی هست که وب سایت دارند. برای مثال شما می خواهید هر زمانی که مشتری در سایت شما ثبت نام کرده یا خریدی انجام می‌دهد برای او یک پیامک تشکر ارسال کنید.
شما می‌توانید با خطوط شرکت ارسال پیام‌های خود را انجام بدهید و یا اینکه خط اختصاصی بگیرید و پیام های خود را با آن ارسال کنید. وقتی خط اختصاصی دریافت می‌کنید غیر از شما هیچ کدام از مشتریان شرکت با آن خط پیامک ارسال نمی‌کنند.

اتصال پنل پیامک به سایت

• ارسال تیکت درپنل پیامک

در هر سایت یا پنل یکی از بخش‌هایی که نشان می‌دهد آن مجموعه مشتری‌مدار است، وجود بخش تیکت می‌باشد. در بخش تیکت که در سمت چپ پنل مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید سوالات و مشکلات خود را بپرسید تا واحد پشتیبانی به شما پاسخ دهد. علاوه بر تیکت می‌توانید سوالات خود را به صورت تلفنی نیز بیان کنید. در بخش تماس با ما که هم داخل پنل و هم داخل همین وب‌سایت قرار دارد می‌توانید شماره پشتیبانی را مشاهده کنید.

تیکت پنل پیامک

تیکت پنل پیامک ایران رسانک

• آموزش و پشتیبانی پنل

در این قسمت برای آموزش کار با پنل پیامک فایل‌های آموزشی قرار داده شده است که می‌توانید آن‌ها را مطالعه و یا دانلود کنید و نحوه‌ی کار با پنل را بیاموزید.
البته این نکته را اضافه کنم که کار با پنل آسان است و شاید نیاز به آموزش هم نداشته باشد. از نام هر قسمت نوع کاربرد آن مشخص است و وقتی وارد هر بخش بشوید روش کار با امکانات آن راحت است.

یادانک

یکی از امکانات پنل پیامک ایران رسانک که انحصاری بوده و مخصوص این پنل پیامک می‌باشد اتصال آن به اپلیکیشن یادانک می‌‎باشد. شما چه اپلیکیشن را تهیه کنید و چه عضو پنل شوید تفاوتی ندارد زیرا این دو به یکدیگر متصل هستند و هرکدام را داشته باشید می‌توانید از امکانات دیگری نیز استفاده کنید.

امکانات پنل پیامک بسیار بیشتر از مواردی هست که در مطلب فوق بیان نمودیم. اما در این مطلب سعی شد به چند مورد پرکاربرد اشاره شود تا شما عزیزان یک ذهنیت کلی در مورد پنل پیامک ایران رسانک داشته باشید.