پنل پیامک رایگان

پنل پیامک رایگان

پنل پیامک رایگان ایران رسانک

شاید از قدیم این مساله در ذهن ما تثبیت شده باشد که هرچیزی قیمت پایین بود یا رایگان بود کیفیت کمتری دارد اما این موضوع در مورد همه چیز صادق نیست. پنل پیامک رایگان ایران رسانک از نظر کیفیت و امکانات هیچ تفاوتی با پنل پیامک خریداری شده ندارد. حتما می پرسید که پس تفاوت آن ها در چیست؟ اگر تفاوتی ندارد چرا باید یک شخص هزینه کند و پنل شما را خریداری کند؟ چرا از طرح رایگان شما استفاده نکند؟ در ادامه به این سوالات پاسخ داده ایم. با ما همراه باشید.

تفاوت پنل رایگان با غیررایگان

در مجموعه ایران رسانک تدبیری اندیشیده ایم که نیازهای مختلف مشتریان عزیزمان را پوشش بدهیم.

  • بعضی از مشتریان تعداد ارسال بالایی دارند و هرچه تعرفه پایین تر باشد به نفع آن هاست. رایگان بودن یا نبودن پنل تفاوت چندانی برای این گروه از مشتریان ندارد.
  • عده ای از مشتریان تعداد دفعات ارسال کمی در طول سال دارند و پایین بودن تعرفه چندان برای آن ها اهمیت ندارد، از طرفی رایگان بودن پنل به نفع آن هاست.
  • عده ای از مشتریان نیاز دارند خودشان کار ارسال پیامک را انجام بدهند و به هر دلیلی نمی خواهد آن را به ما بسپارند اما شاید در همان لحظه امکان خرید پنل را نداشته باشند.

نیاز مشتری به پنل رایگان

حالا به نظر شما چگونه می توان همه ی این نیازها را به صورت همزمان پوشش داد تا همه ی مشتریان ما راضی باشند؟

راه حل ایران رسانک برای این مساله ارائه پکیج های مختلف به صورت رایگان و غیررایگان با تعرفه های متفاوت می باشد که با کلیک روی دکمه ی زیر می توانید آن ها را مشاهده نمایید.

تست ارسال پیامک رایگان

در انواع پنل پیامک ایران رسانک، چه رایگان و چه غیررایگان، امکان تست ارسال پیامک به صورت رایگان وجود دارد. به این منظور ما روی همه ی پکیج ها تعدادی پیامک رایگان به عنوان هدیه قرار داده ایم. وقتی عضو پنل می شوید می توانید از این هدیه برای تست و ارسال پیامک به صورت رایگان استفاده کنید. اگر روی دکمه بالا کلیک کنید در لیست پکیج ها در آخرین سطر میزان هدیه برای هر پکیج را می توانید مشاهده نمایید.

تبلیغات پیامکی رایگان

تبلیغات پیامکی رایگان

ارسال پیامک منطقه ای رایگان

اگر قصد ارسال پیامک منطقه ای دارید، می توانید به صورت رایگان عضو پنل ایران رسانک شده و به صورت رایگان با استفاده از هدیه ایران رسانک پیامک منطقه ای ارسال کنید. علاوه بر منطقه امکان ارسال بر اساس گروه بندی سنی و جنسیت هم وجود دارد.

ساخت پنل پیامک رایگان

در واقع ما پنل پیامک را از قبل ساخته ایم و شما فقط کافی ست که عضو شده و در آن کاربری مخصوص خود را داشته باشید. پس از ثبت نام وقتی نام کاربری و رمز خود را وارد می کنید، وارد محیط پنل خودتان می شوید و می توانید از امکانات آن استفاده کنید. 

 

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.