پنل پیامک+یادانک

یادانک وپنل پیامک

یادانک وپنل پیامک

پنل پیامک + یادانک

پنل پیامک ایران رسانک به اپلیکیشن یادانک متصل است. این ایده طلایی از 6 سال پیش در ذهن ایران رسانک جرقه زد که اصناف و مشاغل گوناگون نیاز به یک اپلیکیشن برای ارتباط با مشتریان خود دارند و چه بهتر است که این اپ به پنل هم متصل باشد. این اتصال از چند جهت حایز اهمیت، مفید و کاربردی است که عباتند از :

  • امکان شارژ پنل و استفاده از همان شارژ در یادانک
  • امکان ایجاد باشگاه مشتریان در یکی و استفاده در هر 2
  • امکان ایجاد دفترچه تلفن در پنل و استفاده در هر 2

در پنل یک لینک برای ورود به یادانک وجود  دارد. همچنین در یادانک نیز لینک ورود به پنل تعبیه شده است. 

امکانات پنل پیامک چیست؟

در صفحه مربوط به پنل پیامک به طور کامل در مورد پنل پیامک ایران رسانک و امکانات آن توضیح داده شده است. به ورود به این صفحه می توانید  هم پنل پیامک و امکانات آن را بهتر بشناسید و به دانش و اطلاعات خود در این مورد بیفزایید، هم اگر قصد عضویت و استفاده از پنل را دارید در مورد آن تصویر و اطلاعات کامل تر و درستی داشته باشید.

یادانک چیست ؟

یادانک اپلیکیشنی برای ارتباط با مشتریان است. به این منظور در این اپ اطلاعاتی از مشتری ذخیره می شود و مشتریان دسته بندی می شوند. اطلاعات کامل تر در مورد امکانات این اپلیکیشن در صفحه مربوطه به نام یادانک قرار داده شده است. کسب اطلاعات بیشتر در این مورد بسیار جذاب است. اپلیکیشنی که علاوه بر امکان ارتباط با مشتریان قابلیت نوبت دهی هوشمند، ارسال تبریک تول، یادآوری تاریخ اقساط و چک و … را نیز دارد.

یادانک در ویندوز، اندروید یا IOS؟

امکان استفاده از اپلیکیشن یادانک در هر سه محیط ویندوز، اندروید و IOS وجود دارد. در اندروید مانند یک اپلیکیشن قابل استفاده است. در ویندوز و IOS نیز مانند یک صفحه اینترنتی در مرورگر قابل استفاده می باشد. 

کار با یادانک یا پنل سخت است؟

خیر، استفاده از این 2 محیط آسان می باشد.
برای آموزش کار با پنل و یادانک :

  • یک فایل آموزش برای نحوه کار با پنل پیامک در پنل قرار داده ایم که در بخش آموزش قرار دارد و می توانید آن مطالعه کنید.
  • در قسمت راهنمایی منوی بالای صفحه نیز تعدادی از آموزش ها به صورت جداگانه و تفکیک شده قرار داده شده است. 
  • قسمت آموزش و پشتیبانی ایران رسانک نیز برای آموزش و راهنمایی شما به صورت رایگان پاسخ گو می باشد. در قسمت تماس با ما شماره های پشتیبانی قرار دارد.

یادانک ریسپانسیو

هزینه عضویت در پنل یا دریافت یادانک چقدر است؟

در حال حاضر عضویت در پنل و یا دریافت یادانک هزینه ای ندارد و رایگان است. اما ممکن است در آینده با تغییر سیاست های داخلی مجموعه ایران رسانک، هزینه ای برای این موارد در نظر گرفته شوند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.