نحوه عضویت درپنل پیامک

نحوه عضویت در پنل پیامک

نحوه عضو شدن در پنل پیامک ایران رسانک به طور کامل و گام به گام در ادامه توضیح داده شده است.

برای ثبت نام در پنل 2 راه پیش روی شما عزیزان است :

1- اینکه خودتان ثبت نام را انجام بدهید :

  • ثبت نام اولیه در پنل پیامک : 

وارد لینک https://panelpayamak.com/login شده ، روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات لازم را وارد کنید. برای رمز عبور کد ملی استفاده می شود. در نهایت مجددا روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. 

  • تکمیل اطلاعات پنل پیامک :

سپس نوبت به تکمیل اطلاعات برای فعال شدن امکانات پنل پیامک می رسد. به این منظور مجددا روی لینک https://panelpayamak.com/login کلیک کنید ولی اینبار نیاز نیست روی دکمه ثبت نام کلیک کنید زیرا ثبت نام شما انجام شده است. اطلاعات لازم را برای ورود به پنل وارد نموده و روی دکمه ورود کلیک کنید. پس از ورود به پنل مشاهده می کنید که از شما اطلاعات تکمیلی برای فعال سازی کامل پنل خواسته شده است. اطلاعات خود را وارد و ذخیره یا ثبت کنید.

  • تماس با ایران رسانک :

در قسمت تماس با ما، شماره های پشتبانی ایران رسانک وجود دارد. با آن ها تماس بگیرید تا پنل شما را تایید کنند.

2- روش دوم برای عضویت در پنل پیامک ایران رسانک :

می توانید از ما بخواهید که ثبت نام شما را انجام بدهیم. به این منظور می توانید با ما تماس بگیرید، هماهنگی های لازم را انجام بدهید تا اطلاعات لازم از شما دریافت شده و پنل شما ثبت شود. 

سوالات رایج درمورد عضویت درپنل

تفاوت پکیج های عضویت در چیست ؟

گاهی ایران رسانک به طور فصلی یا سالانه پکیج هایی را در نظر می گیرد که قیمت های متفاوتی دارند، پنلی که دریافت می کنید هیچ تفاوتی با سایر پنل ها ندارد. در واقع امکانات همه ی پنل ها در همه ی پکیج ها کاملا یکسان است و تنها تفاوت پکیج ها در تعرفه های ارسال و میزان هدیه دریافتی است.

آیا می توان هدیه ها را به یکدیگر تبدیل نمود ؟ 

هر پکیج تعدادی پیامک متنی وایت و تعدادی پیام صوتی هدیه دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید ولی امکان تبدیل انواع هدیه ها به یکدیگر (مثلا ارسال پیام متنی به جای هدیه صوتی) وجود ندارد. 

ایران رسانک کدام پکیج پنل پیامک را به مشتریان پیشنهاد می کند؟ 

هرچه پکیج شما سطح بالاتری داشته باشد هزینه آن بیشتر است اما در مقابل تعرفه های ارسال پیامک با آن پایین تر است. شاید در ابتدا اینطور به نظر برسد که پکیج رایگان به صرفه تر است زیرا هزینه ای برای ثبت نام نمی دهیم و به علاوه مقداری هدیه هم دریافت می کنیم. اما اگر کمی آینده نگر باشید و موضوع را در درازمدت در نظر بگیرید متوجه می شوید که پکیج های سطح بالاتر به صرفه ترند زیرا درست است که هزینه اولیه بالاتری می پردازید اما در طول سال با هزینه کمتری تبلیغات خود را انجام می دهید، به خصوص اگر حجم تبلیغات شما بالا باشد این موضوع بسیار پررنگ تر و حائز اهمیت خواهد بود.

آیا بعد از عضویت، امکان ارتقا دادن پنل پیامک وجود دارد؟

بله، شما می توانید در آینده با پرداخت هزینه مازاد، پنل خود را ارتقا بدهید تا تعرفه های شما کاهش پیدا کند. برای مثال ممکن است شخصی در ابتدا بخواهد مدتی با پنل کار کند و در صورت رضایت از امکانات پنل، بعدا هزینه بپردازد. در این صورت شخص می تواند ابتدا پنل هایی با سطح پایین تر را خریداری کند و سپس با پرداخت هزینه ی لازم سطح پنل خود را بالاتر ببرد.