نحوه شارژ پنل

اگر عضو پنل پیامک ایران رسانک شده اید و قصد شارژ کردن پنل خود را دارید، 2 راه برای شارژ پنل شما وجود دارد. در ادامه نحوه شارژ پنل را به صورت گام به گام شرح می دهیم :

  • راه اول شارژپنل :

وارد پنل پیامک شوید. در فهرست سمت راست پنل روی گزینه مالی کلیک کرده و سپس گزینه شارژ حساب را انتخاب کنید. در صفحه باز شده در قسمت مبلغ، میزان شارژ موردنظر خود را وارد کنید. سپس از بین 3 گزینه ی موجود (پرداخت آنلاین، زرین پال، کارت به کارت) یکی را انتخاب کنید. 

زرین پال یا پرداخت آنلاین : اگر یکی از این 2 روش را انتخاب نمایید، سپس باید روی دکمه افزایش موجودی کلیک کنید. از شما سوال پرسیده می شود که آیا از درخواست خود مطمئن هستید ؟ در پاسخ، گزینه ok را انتخاب کنید تا وارد صفحه ی پرداخت شوید. 

کارت به کارت : اگر این گزینه را انتخاب نمایید، می توانید مبلغ مورد نظرتان را به شماره کارت داده شده واریز کنید و سپس شماره کارت و شماره پیگیری خود را وارد کنید و روی دکمه افزایش موجودی کلیک کنید.

  • راه دوم شارژپنل :

می توانید مبلغ موردنظرخود را کارت به کارت کرده و سپس عکس فیش واریزی خود را برای ما در واتساپ ارسال کنید و درخواست بدهید تا این مبلغ به شارژ پنل شما اضافه شود. برای ارسال عکس و یا هماهنگی های لازم در قسمت تماس با ما شماره های واحد پشتیبانی ایران رسانک قرار داده شده است. 

چقدر باید پنل پیامک را شارژ کنیم؟ 

محدودیتی برای میزان شارژ پنل وجود ندارد اما اگر قصد ارسال پیامک را دارید باید حداقل مبلغ 100,000 تومان شارژ در پنل شما موجود باشد. البته این میزان مشخص شده تا پایان سال جاری خواهد بود و هرسال ممکن است به این مبلغ مقداری افزوده شود.

نحوه شارژپنل پیامک

نحوه شارژ پنل پیامک ایران رسانک

چگونه هزینه ارسال را قبل از شارژپنل محاسبه کنیم؟

به این منظور نیاز به یک حساب ساده داریم. ابتدا باید تعرفه ها را بدانیم. برای مشاهده تعرفه ها در قسمت بالای پنل روی آیکن دوم از سمت چپ کلیک کنید.

شارژپنل

لیست تعرفه های پنل شما نمایش داده می شود. سپس تعرفه ی موردنظر خود را بسته به نوع پیامی که می خواهید ارسال کنید (وایت یا بلک یا صوتی) انتخاب کرده و در تعداد ارسالی خود ضرب کنید. سپس اگر پیام شما بیشتر از 1 پارت است نتیجه را در تعداد پارت پیام نیز ضرب کنید تا هزینه نهایی را به دست آورید. حالا می توانید به همان میزان پنل خود را شارژ نمایید.

مثال برای شارژکردن پنل پیامک :

تصور می کنیم که من قصد ارسال 10000 عدد پیامک متنی وایت را دارم. تعرفه هر پیامک متنی وایت برای من 39 تومان است. محتوای پیام من نیز 2 پارت است. در نتیجه :

780000 = 10000*39*2 

در آخر باید 9% مالیات را نیز به آن اضافه کنم که برای این مبلغ، 70200 تومان می شود. در نهایت باید مبلغ 850200 تومان پنل خود را شارژ کنم.

چطور قبل از محاسبه و شارژ، تعداد پارت های پیامک را متوجه شویم؟

برای اینکه متوجه بشوید متن پیامک شما چند پارت است باید در قسمت ارسال در بخش متن پیام، پیام خود را وارد کنید تا تعداد پارت آن را به شما اعلام کند. به جای پارت از کلمه صفحه استفاده شده است. هر صفحه معادل یک پارت است. 

شارژبراساس تعدادپارت پیامک

شارژبراساس تعدادپارت پیامک