راهکار های ایران رسانک برای مشتری مداری پیامکی مجتمع های تفریحی و ورزشی

امروزه پیشی گرفتن از رقیبان در امر ارائه و معرفی کالاهای خدماتی امری است که تخصص و تجربه و موقعیت سنجی یک مدیر باهوش را در راس امور میطلبد. آن دسته از مدیران هوشمند و خوش فکر و خلاق به خوبی میدانند که چگونه مخاطب خود را جذب نموده و با استفاده از امکانات فرهنگی، ورزشی و تجاری اقدام به ایجاد فضای مناسب جهت جذب اعضا و خدمت رسانی به آنان نمایند و روزانه پذیرای چند هزار نفر از ایشان باشند. همچنین با اتکا به چنین بستری اقدام به تکمیل و تجهیز فضاها و امکانات تبلیغاتی مدرن و خاص در مجموعه ی خود نموده و از این طریق علاوه بر گسترش و رونق کسب و کار خود محیطی آرام و به یاد ماندنی را برای اعضای خود فراهم اوردند. برا ی جذب عضو جدید و حفظ اعضای موجود باید یک گروه مشخص از آنان تعیین نموده که به استفاده از خدمات شما راغب هستند.

پیام کوتاه تاثیرگزارترین و ارزان ترین ابزار برای بالا بردن تعداد اعضا و حفظ اعضای موجود است.

تکنیک های مشتری مداری پیامکی برای بالابردن تعداد اعضا:

  • هنگام عضویت مشتری شماره تلفن همراه وی را درخواست نمایید
  • چند دقیقه پس از عضویت با ارسال پیامی از او تشکر کنید. این کار باعث میشود احساس کند برای او ارزش قائل هستید و به وی اهمیت می دهید:

نمونه:    کاربر گرامی از عضویت شما سپاس گزاریم به امید رضایت شما از خدمات ما

  • هنگامی که خدمات جدیدی اضافه کردید یا تغییراتی در خدمات و قیمت ها ایجاد نمودید بهتر است به مشتریان خود اعلام نمایید:

نمونه:    کاربر گرامی بدین وسیله به استحضار شما می رسانیم که سالن مجهز بولینگ در مجتمع تفریحی ورزشی ماه تابان افتتاح گردید.

  • در فواصل زمانی متناوب یا روزهای خاص چنانچه تخفیفات خاصی در پیش رو دارید از طریق پیامک به اعضای خود اطلاع دهید چرا که باعث حضور بیشتر اعضا در آن ایام خاص می باشد:

نمونه:    کاربر گرامی بدین وسیله به استحضار شما می رسانیم که از این پس در روزهای سه شنبه بهای بلیط سالن های ورزشی ما از 50 درصد تخفیف برخوردار خواهد بود. با تشکر مجتمع جهان نما

  • با راسال پیام تبریک و تهنیت در مناسبت های مختلف به مشتری نشان دهید در احساسات او شریک هستید:

نمونه:    نوروز این رفاقت را نگهبانی می کند تا باور کنیم قلب هایمان جای حضور دوستانمان هستند، سال نو مبارک

  • در ایام خاص و مناسبت ها چنانچه اقدام به برگزاری جشن با حضور شخصیت های برتر ورزشی و یا هنرمندان می نمایید میتوانید اقدام به ارسال پیامک و دعوت از اعضای ویژه ی خود نمایید:

نمونه:    چهارشنبه این هفته به مناسبت عید سعید فطر جشن بزرگی با حضور هنرمندان برتر سینما و موسیقی کشور در مجتمع تفریحی ورزشی انقلاب برگزار می گردد تلفن رزرو…..

نمونه:    کاربر گرامی یک هفته از اعتبار شما در مجتمع تفریحی ورزشی الماس باقی مانده است در صورت تمایل جهت تمدید مراجعه نمایید.

  • در صورتی که مدت اعتبار عضو مجتمع در حال به اتمام رسیدن باشد بهتر است که به وی یاداوری نمایید:

نمونه:   کاربر گرامی یک هفته از اعتبار شما در مجتمع تفریحی ورزشی الماس باقی مانده است در صورت تمایل جهت تمدید مراجعه نمایید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.