راهکارهای عملی افزایش فروش

افزایش فروش باارسال پیامک تبلیغاتی

راهکارهای عملی افزایش فروش

یکی از بهترین راهکارهای عملی افزایش فروش معرفی کردن خودتان است. تصور کنید شما وارد یک جمع شده اید. تا وقتی صحبت نکنید، اسم و فامیل و شاخه تحصیلات خود را بیان نکنید، کسی شما را نمی شناسد. اما وقتی برای مثال بگویید سلام من شهرزاد صداقتی هستم، 35 سال دارم و شاخه فعالیت من مهندسی راه و ساختمان است، اطرافیان یک تصویر کلی از شما پیدا می کنند و تا حدودی شما را می شناسند. در گام های بعدی آشنایی، کم کم اطلاعات دیگری از شما دریافت می کنند و شما را بیشتر می شناسند.

در کسب و کار هم همینطور است. وقتی شما کسب و کار خود را در جمع بزرگتری به نام جامعه به نام شهر یا کشور معرفی نکنید چطور انتظار دارید که دیگران شما را بشناسند؟

افزایش فروش بامعرفی کسب وکار

حال این سوال مطرح است که چطور کسب و کار خود را معرفی کنیم؟

برای این موضوع راه های زیادی وجود دارد : اینستاگرام، طراحی سایت، ارسال پیامک، واتساپ، تلگرام، تبلیغات تلویزیونی، روزنامه و مجله و …

شما تا به حال کدام روش ها را انتخاب کرده اید؟

چقدر نتیجه گرفته اید؟

آیا تا به حال روش ارسال پیامک را امتحان کرده اید؟

در مورد ارسال پیام تبلیغاتی چه می دانید؟

ارسال پیامک برای افزایش فروش

برای ارسال پیامک تبلیغاتی 3 راه پیش روی شماست :

  • از ما یا یکی دیگر از شرکت های پنل پیامک بخواهید که پیام ها را ارسال کنند.
  • عضو یک پنل پیامک بشوید و خودتان ارسال را انجام بدهید.
  • عضو پنل پیامک ایران رسانک بشوید ولی باز هم از ما بخواهید که برای شما ارسال انجام بدهیم.

مورد سوم از امتیازات مجموعه ایران رسانک است. تیم ارسال و پشتیبانی مجموعه ما حتی برای مشتریانی که عضو پنل هستند اما به هر دلیلی مانند مشغله یا دلایل دیگر نمی توانند خودشان کار ارسال پیامک را انجام بدهند، کار ارسال پیامک را به صورت رایگان انجام می دهد.

فقط کافیست که شما متن پیام را برای ما ارسال کنید و تعداد ارسال و منطقه مورد نظرتان را نیز مشخص کنید.

آیا در آماده کردن متن پیام مشکل دارید؟ در این زمینه می توانید از مشاوره رایگان ایران رسانک بهره مند شوید.

افزایش فروش باتنظیم متن پیامک

افزایش فروش باتنظیم متن پیامک

تاثیر پیامک در افزایش فروش

پیامک در چه صورتی می تواند در افزایش میزان فروش موثر و مفید باشد؟

جواب این سوال به چند مورد مهم بستگی دارد که عبارتند از :

  • تعداد پیامک های ارسالی

اینکه چه تعداد پیامک شما را به نتیجه دلخواهتان نزدیک می کند عدد مشخصی نیست، اما این یک امر واضح است که هرچه تعداد پیامک ها بیشتر باشد نتیجه ای که دریافت می کنید بهتر و خوشایندتر خواهد بود. مسلما تعداد پایین چندان نتیجه ای نخواهد داشت.

  • تاثیرمتن پیامک ارسالی در میزان فروش

متن پیام شما خیلی مهم است. یک پیام اثرگذار می تواند مشتری را میخکوب کند، مجذوب کند و او را ترغیب کند که با شما تماس بگیرد یا به فروشگاه یا مجموعه شما مراجعه کند. اما یک متن ضعیف و عادی ممکن است حتی برای چند ثانیه هم مشتری را درگیر نکند چه برسد به اینکه بخواهد از شما خرید کند.

  • انتخاب درست مخاطب هدف برای فروش بیشتر

توضیح این مورد با یک مثال قابل فهم تر خواهد بود. تصور می کنیم شخصی یک باشگاه ورزشی در پایین شهر دارد. ولی پیامک های تبلیغاتی خود را فقط به مناطق بالای شهر ارسال می کند، شاید برای این کار خود توجیهی هم داشته باشد، اما بعد از مدتی حس می کند که ارسال پیامک تبلیغاتی در افزایش تعداد مشتریان و افزایش فروش خدمات او چندان تاثیرگذار نیست. یکی از دلایل این موضوع می تواند بُعد مسافت باشد. کسی که در شمال شهر زندگی میکند به احتمال زیاد ترجیح می دهد در همان نزدیکی محل زندگی خود یک باشگاه ورزشی مناسب را انتخاب کند نه در آن سوی شهر مگر اینکه برای خود دلیل خاصی داشته باشد. همینطور برای افراد جنوب شهر نیز همین موضوع صادق است. پس بهتر است این شخص عمده ارسال خود را برای مناطق نزدیک به خود انجام دهد و میزان کمی از ارسال خود را برای مناطق دورتر باقی بگذارد.

  • افزایش فروش باارسال به موقع پیامک

گاهی زمان مناسبی را برای ارسال پیامک انتخاب نمی کنند و نتیجه عکس می گیرند. ساعت 7 صبح یا 11شب زمان مناسبی برای ارسال پیامک نیست و باعث مردم آزاری می شود. علاوه بر ساعت روز ارسال پیامک هم مهم است. در نظر گرفتن حال روحی جامعه و حس و حال مخاطب هم اهمیت دارد. برای مثال اگر شما در روز عاشورا یک پیام با محتوای شاد و هیجان انگیز ارسال کنید شاید مخاطب جذب نشود. بهتر است خود را با شرایط کلی جامعه وفق دهید.

پیام آخر برای افزایش میزان فروش

و اما پیام و یا پیشنهاد آخر ایران رسانک به شما این است که در کنار همه ی راه های تبلیغات و معرفی و یا سایر روش های افزایش فروش، روش پیامکی را به عنوان یک روش ثابت و همیشگی مد نظر داشته باشید. دلیل این پیشنهاد این است که پیامک همیشه بوده، هست و خواهد بود. نه فیلتر می شود مانند تلگرام و … و نه نیاز به اینترنت دارد. از طرفی در دسترس همکان هست. حتی افرادی که با فضای مجازی رابطه چندان خوبی ندارند پیامک را دریافت می کنند.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.