رابطه استاد و دانشجو

بهبود رابطه استاد و دانشجو

برای دانش آموزانی که به تازگی از فضای دبیرستان جدا شده و به جمع دانشگاهیان پیوسته اند، شاید تصور چگونگی رابطه استاد و دانشجو نامفهوم باشد و اما به هرحال دانش آموز دیروز باید بداندکه یک استاد برخلاف معلم مدرسه شاید 3، 4 و یا 5 سال با دانشجویان سروکار خواهد داشت. از سوی دیگر استادان و مسولان دانشگاه ها نیز باید زمینه ای را فراهم کنند که دانشجویان ورودی جدید به مرور ارتباط خود را با استادان دانشگاه در چهارچوب ادب و حرمت به استاد حفظ کرده و حتی گسترش دهند.

رابطه استاد ودانشجو

راهکار ایران رسانک برای بهبود رابطه استاد و دانشجو

در جهت بهبود و هدفمند کردن رابطه استاد و دانشجو ، نوین پیامک برای هرچه بهتر شدن روابط استاد و دانشجو راهکار پیامکی را به میان اورده است .ایران رسانک تصمیم دارد تعامل اساتید و دانشجویان و تعامل خانواده دانشجویان و دانشگاه ها را هرچه قوی تر کند. ما می خواهیم در این زمینه به گونه ای عمل کنیم تا استادان از قالب فضای علمی دانشگاهی بیرون آیند و در حقیقت علاوه بر فعالیت علمی روابط دوستانه را در بین بیشتر نمایند.

راهکاربهبودروابط استادودانشجو

تکنیک های پیامکی برای رابطه قوی تر و دوستانه میان استاد و دانشجو:

  • برای تقویت رابطه استاد و دانشجو در آغاز ترم جدید شماره پیامک خود را در اختیار دانشجو قرار دهید تا در صورتی که دانشجو سوالی دارد سر در گم نشود و هم مزاحم اوقات استاد نشود و با شماره شخصی استاد تماس برقرار نکند:

نمونه:    با سلام خدمت استاد هاشمی، از چه منبعی میتوانم در رابطه با اقتصاد کلان تحقیق انجام دهم؟

  • شماره دانشجویان خود را دریافت نمایید تا بتوانید دانشجویان را از تصمیمات خود آگاه سازید و یا به دانشجو یاداوری نمایید:

نمونه:   قابل توجه دانشجوی گرامی، امتحان این ماه ریاضی مهندسی سه شنبه هفته آینده تا اخر فصل 6

  • پشتیبانی قوی تر و بهتر کنکوری ها توسط اساتید کنکوری:

نمونه:    دانش آموز عزیز، لطفا تا فردا مبحث مثلثات را به اتمام برسانید.  روز چهارشنبه از این فصل تست گرفته خواهد شد.

  • میتوانید با قراردادن شماره دانشجویی دانشجویان در سیستم خود نمرات کلاسی را به دانشجویان به طور شخصی و خودکار اعلام کنید.
برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.