درباره ما ایران رسانک

درباره ما

 دنیای امروزی تبادل اطلاعات بین افراد در سراسر جهان را بسیار ساده و آسان نموده و این امر با این حجم وسیع هرگز در تاریخ بشر سابقه نداشته است.

شرکت پایدار داده پردازان نوین ایده با برند ایران رسانک تاسیس شد. این شرکت ابتدا در سال 1394 با نام ایران رسانک فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه پیامک آغاز نمود. بنابر سیاست های وقت شرکت، در ابتدا این مجموعه با عنوان های “پیامک های اپراتوری با نام ایران رسانک” ، در زمینه “پیامک سیمکارتی با نام نوع آوران اس ام اس” و “پیام صوتی با نام ایران قاصدک” فعالیت می کرد تا اینکه در سال 1398 تصمیم گرفت این سه گروه را با یکدیگر تلفیق کند;  سرانجام این 3 مجموعه با نام شرکت پایدار داده پردازان نوین ایده (سهامی خاص) با برند ایران رسانک به “شماره ثبت 63225″ در مهرماه 1398 به صورت رسمی و حقوقی ثبت گردید. در حال حاضر نوین ایده فعالیت خود را به صورت تخصصی در زمینه ارائه پنل پیامک به صورت رایگان، ارسال پیامک تکی و انبوه به دو صورت خدماتی و تبلیغاتی با هدف کاهش هزینه های تبلیغات، ارسال پیام صوتی وی ام اس با داشتن مراکز داده و بانک اطلاعاتی عظیم، گسترش داده است.

شرکت پایدار داده پردازان نوین ایده با کسب دانش و تجربه توانسته است با اعتمادسازی و کیفیت بالای ارائه خدمات خود; به موفقیت های قابل توجهی در این حوزه ارزشمند دست یابد. ما مدعی هستیم توانسته ایم بیش از 1500 مشترک و مشتری وفادار در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات را حمایت و پشتیبانی کنیم.

در طول این سال ها پروژه های چالش برانگیز و تخصصی زیادی توسط تیم این شرکت انجام شده است که مهارت و تجربه ما در طراحی، اجرا و مدیریت پروژه های تبلیغاتی و خدماتی و ارائه راهکارهای فنی جهت افزایش بازدهی برای کسب و کارهای مختلف افزایش داده است. همواره تمام سعی و تلاش خود را کرده ایم تا رضایت مشتریان و همکاران خود را در تمامی زمینه ها جلب کنیم. با وجود ظهور فناوری های جدی به ویژه فناوری اطلاعات و ارتباطات و جهانی شدن آن و با توجه به جریان سریع اطلاعات و دانش و رقابت شدید، بر آنیم تا با اتکا به خداوند و با ایجاد یک فضای رقابتی سالم، خدمات خود را با بهترین کیفیت و بالاترین سرعت برای شما عزیزان ارائه دهیم.

زمینه های فعالیت در حیطه تبلیغات مشاغل :

  • پنل پیامک : ارسال پیامک متنی و صوتی انبوه
  • واتساپ : ارسال پیام انبوه در واتساپ
  • یادانک : اپلیکیشن ارتباط با مشتریان
  • کسبین : سایت معرفی کسب و کارها و مشاغل مختلف
  • طراحی سایت : فروشگاهی، شرکتی، شخصی
  • ادمین اینستاگرام

در منوی همین سایت زمینه های فعالیت مجموعه پایدار داده پردازان (ایران رسانک) در قسمت خدمات دسته بندی شده است که می توانید وارد قسمت موردنظر شده و خدمات ما را مشاهده و مطالعه نمایید.

شماره ثبت : 63225

آدرس : اصفهان، خیابان جهاد، کوچه 6 (آقامسیح)، روبروی مجموعه آرامان، پلاک 16

شماره های تماس :

  • 03132354863
  • پشتیبانی و فروش : 02128423540 ، 03191003540
  • حسابداری و بخش مالی : 02128424037