تاثیر پیامک تبلیغاتی

تاثیر پیامک تبلیغاتی برفروش

تاثیر پیامک تبلیغاتی برفروش

تاثیر پیامک تبلیغاتی بر فروش

گاهی این سوال پیش آمده است که تاثیر پیامک تبلیغاتی بر میزان فروش چقدر است؟ اصلا چرا باید از روش ارسال پیامک تبلیغاتی استفاده کنیم؟ مردم چقدر به پیامک ها واکنش نشان می دهند؟ با ما همراه باشید تا آخر این مقاله به سوالات شما پاسخ داده ایم.

پیامک تبلیغاتی نیز مانند سایر روش های تبلیغاتی موثر و مفید است و همیشه در کنار سایر روش ها پابرجا بوده است. علت ماندگاری این روش در این است که همیشه بستر آن فراهم است. مخاطب برای دریافت آن نیاز به اینترنت ندارد. حتی اگر یک گوشی ساده ی دکمه ای هم داشته باشد تبلیغ شما به دست او می رسد. 

اکثر روش های تبلیغاتی امروزه نیاز به بستر اینترنت دارند اما پیامک یک روش باسابقه است که برای دریافت توسط مخاطب به این گزینه نیاز ندارد. البته از سمت ارسال کننده به بستر اینترنت نیاز است اما از سمت گیرنده نیازی نیست. 

فواید پیامک تبلیغاتی برای فروش

ارسال پیامک تبلیغاتی فواید و تاثیراتی در میزان فروش و رشد کسب و کارتان دارند که با هم یک به یک آن ها را بررسی می کنیم : 

  • افزایش اعتماد مردم

وقتی یک مجموعه پیامک ارسال می کند در واقع بین مردم وجه و اعتبار بیشتری پیدا میکند، زیرا متن پیامک باید تایید شود و سپس ارسال گردد. این روش نشان می دهد که شما یک شغل تعریف شده دارید و از شناخته شدن بین عموم مردم بیمی ندارید.

  • گسترده بودن پیامک تبلیغاتی 

پیامک تبلیغاتی دامنه وسیعی دارد. زیرا به دست همه افراد با هر گروه سنی می رسد. امروزه معمولا گروه کودک و نوجوان هم گوشی تلفن همراه دارند. حتی اگر تلفن همراه لمسی بخاطر شرایط خاص سنی نداشته باشند معمولا یک تلفن ساده دارند تا در صورت نیاز با والدین خود تماس بگیرند. 

  • تعیین جامعه هدف در پیامک تبلیغاتی

می توان پیامک را برای گروه سنی خاصی یا جنس مشخصی ارسال کرد. برای مثال اگر شما فروشنده لباس زنانه آن هم مناسب رنج سنی جوان دارید، می توانید پیامک خود را برای خانم ها دررنج سنی مشخصی (برای مثال 20 تا 50) ارسال نمایید. هم خودتان می تواند در پنل پیامک جامعه هدف را مشخص کنید و هم می توانید این کار را به ما بسپارید.

  • ارسال پیامک تبلیغاتی به خارج از کشور

می توانید به خارج از کشور هم ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید. اگر کسب و کار شما جنبه بیزینس دارد یا قصد دارید محدوده کار خود را به خارج از مرزهای کشور گسترش دهید این گزینه فوق العاده برای شما مناسب  کاربردی است.

  • قابلیت ارسال لینک در پیامک

نیاز نیست همه ی آنچه که باید مخاطب بداند در محتوای پیام شما موجود باشد. می توانید یک توضیح کوتاه و مفید بدهید و یک لینک هم در ادامه قرار دهید که داخل آن اطلاعات کامل شما قرار دارد. این لینک می تواند لینک کسبین باشد.

ارسال لینک

سایر روش هایی که در کنار پیامک می تواند مفید باشد چیست؟

اگر روی لینک کسبین کلیک کرده و اطلاعات آن را مشاهده کرده باشید متوجه شده اید که چقدر استفاده از لینک صفحه کسبین شما می تواند در پیامک های انبوه مفید باشد.

نتیجه گیری تاثیر پیامک تبلیغاتی

اگر از سایر روش های تبلیغاتی هم استفاده میکنید پیشنهاد ما این است که روش ارسال پیامک انبوه را در کنار سایر روش ها داشته باشید. زیرا مزیت های این روش می تواند کامل کننده تبلیغات شما باشد.

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.