ارسال پیامک زماندار

ارسال زماندار پیامک انبوه درپنل

ارسال زماندار پیامک انبوه درپنل

پیامک انبوه زماندار

ابتدا باید به این پرسش پاسخ بدهیم که پیامک انبوه زماندار چیست؟ گاهی می خواهیم با استفاده از پنل پیامک تبلیغات انجام بدهیم یا پیام خدماتی ارسال کنیم اما نمی خواهیم پیام ها در همان لحظه ارسال شوند بلکه قصد داریم ارسال در زمان دیگری انجام شود. در این حالت می توانیم از روش ارسال پیامک انبوه زماندار استفاده کنیم. در این روش همه ی مراحل ارسال در پنل پیامک ایران رسانک مانند حالت عادی است فقط در مرحله آخر که می خواهیم زمان ارسال را مشخص کنیم به جای گزینه الان از گزینه در آینده استفاده می کنیم. در این حالت تاریخ و ساعت ارسال را از ما می خواهد که آن ها را تنظیم میکنیم تا در همان زمان ارسال انجام شود.

کاربردهای ارسال زماندار پیامک

مزایا و یا کاربردهای ارسال پیامک زماندار ممکن است بیشتر از مواردی باشد که ما در این مطلب به آن اشاره می کنیم اما می توان گفت مهم ترین آن ها عبارتند از :

  • جلوگیری از فراموش کردن زمان ارسال

این روش یک مزیت برای افراد پرمشغله است که بین کارها احتمال می دهند زمان ارسال را فراموش کنند. این افراد می توانند طبق یک برنامه مشخص روزانه ارسال های خود را همیشه در ساعت مشخصی انجام بدهند اما اگر نمی خواهند همان موقع پیام هایشان ارسال شود، گزینه ارسال در آینده را انتخاب می کنند تا پیام ها در زمان دلخواهشان ارسال شود.

زمان ارسال پیامک

زمان ارسال پیامک انبوه در پنل

  • ارسال پیامک در خارج از زمان اداری

گاهی ارسال کننده قصد دارد در ساعتی پیامک تبلیغاتی یا خدماتی خود را ارسال کند که خارج از زمان اداری است و برای کارشناسان تایید مقدور نیست که در آن زمان پیام ارسالی را تایید کنند (البته ایران رسانک در بیشتر ساعات خارج از زمان اداری نیز این کار را انجام میدهد)، در این صورت ارسال کننده می تواند روز قبل یا چند روز قبل از ارسال، ارسال خود را انجام بدهد اما زمان آن را روی فردا یا چند روز بعد تنظیم کند. در این صورت کارشناسان تایید، پیام را در همان روز و احتمالا در ساعت اداری تایید میکنند ولی پیام در زمان مشخص شده و خارج از زمان اداری ارسال می شود.

ارسال پیامک خارج از زمان اداری

ارسال پیامک خارج از زمان اداری در ایران رسانک

برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.