ارسال پیامک تبلیغاتی ارزان

پیامک تبلیغاتی ارزان

 

چرا پیامک تبلیغاتی ارزان؟

اینکه بعضی از کسب و کارها به دنبال ارسال پیامک تبلیغاتی ارزان هستن دلایل مختلفی دارد :

  • ممکن است آن کسب و کار نوپا باشد و چندان بودجه ای برای تبلیغات نداشته باشد.
  • ممکن است بخواهد ابتدا کار با یک پنل پیامک را امتحان و تست کند و اگر تمایل به ادامه همکاری داشت هزینه بیشتری به این کار اختصاص بدهد.
  • در حالت سوم ممکن است شخص هنوز به ارزش تبلیغات و تاثیر آن پی نبرده باشد و به همین دلیل همیشه به دنبال ارزان ترین روش ها برای تبلیغات خود می گردد. 

ایران رسانک سعی کرده است با در نظر گرفتن تعرفه ی مناسب برای ارسال پیامک تبلیغاتی و کاهش تعرفه ها در برهه های زمانی مختلف به افراد فوق کمک کند تا به اهداف خود دست پیدا کنند.

شاید این ضرب المثل را شنیده باشید که هر گرانی بی حکمت نیست و هر ارزانی بی علت نیست. حالا با ما همراه باشید تا علت ارزان بودن تعرفه ها را برایتان بگوییم :

علت تعرفه پایین پیامک انبوه

ایران رسانک یا هر مجموعه ی دیگری با هر حیطه ی کاری گاهاً با سیاست های مختلفی برای مدت محدود یا نامحدود تعرفه های خود را کاهش می دهد. سیاست هایی مانند جذب مشتری، کمک به مشتریان برای رشد کسب و کارشان، برندینگ، رقابت در بازار و دلایل دیگر که برای هر نوع کسب و کاری قابل توجیه است.

روش مشاهده تعرفه ارسال پیامک

برای اطلاع از تعرفه های ارسال پیامک 2 راه پیش روی شما عزیزان است :

  1. عضو پنل پیامک ایران رسانک شوید و در منوی بالای صفحه روی آیکن مربوطه کلیک کنید تا تعرفه های پنلتان را به شما نشان بدهد. وقتی موس را روی آیکن گفته شده ببرید برای شما متن تعرفه ارسال نمایان می شود. تصویر آن نیز تصویر یک دست است که اسکناس در آن قرار دارد.
  2. روش دیگر این است که شما با ما تماس بگیرید و بخواهید که تعرفه های ارسال را برایتان در واتساپ یا از طریق دیگری ارسال کنیم. اگر تعداد ارسال شما بالا باشد به شما تخفیف هم داده می شود.
برچسب‌ها: بدون برچسب

دیدگاه ها بسته شده اند.